Регулювання клапанів Nissan (Ніссан) та Renault (Рено)
Кейс
оперативно, якісно та за прийнятною ціною

Бензин чи газ? Що вигідніше? Відповідь однозначна – газ вигідніше, навіть, якщо порахувати всі супутні витрати щодо встановлення та обслуговування газобалонного обладнання, а також враховуючи витрати на регулювання клапанів.

На різних двигунах інтервал регулювання клапанів різний, залежить це від конструкції самого двигуна – ступеня стиснення, матеріалу клапанів, налаштувань газу (газова суміш має бути правильною), та від зазорів клапанів, які вами були зроблені раніше. Які саме зазори зробити під газ на тому чи іншому моторі – ці навички здобуваються на практиці. Потрібно знайти межу, щоб і не руйнувався штовхач клапана від ударного впливу розподільного валу (а таке може статися, якщо зазори будуть занадто великими), і при цьому все ж потрібно робити якомога більші зазори, щоб збільшити інтервал регулювання і, відповідно, зменшити ваші витрати.


Ми займаємося регулюванням клапанів Nissan (Ніссан) та Renault (Рено) протягом багатьох років. Багато двигунів Renault (рено) такі ж, як на Nissan (нісан) і Renault (рено) флюєнс, (fluence) рено меган (megane), рено латитьюд (letitude), рено лагуна (laguna). На ці моделі Renault (рено) ставився двохлітровий бензиновий двигун за класифікацією Renault (рено), він маркується, як M4R - це той же мотор, що і у Nissan (нісан) з маркуванням MR20DE. Аналогом нісанівського 1.6 літрового двигуна HR16DE є реновський двигун H4R, який ставився на автомобілі рено дастер (Duster). Також, рено колеос (Renault Koleos) агрегатувався мотором 2,5 літра бензин маркування по Renault (рено) 2TR по Nissan (Ніссан) QR25DE.


На перераховані вище мотори Nissan (ніссан) і Renault (рено) для регулювання клапанів у нас є велика кількість регулювальних стаканчиків. Вам не доведеться чекати багато днів, ми виконуємо таку роботу на ніссанах та рено -за 1-2 дні (+ в тому, що у рено більш компактне компонування підкапотного простору). Ціна регулювання клапанів Renault рено від 3500 грн., на Nissan нісан – від 3000 грн.

Якщо ваше авто потребує регулювання клапанів, будемо раді виконати для вас цю роботу. Професіоналізм та своєчасність гарантуємо!
Телефонуйте для запису, або ж залишайте заявку на ремонт!