м. Львів
Комплексне обслуговування та ремонт автомобілів

Повна заміна масла в АКПП Львів

Повна заміна масла в АКПП

Повна заміна масла в АКПП

Двигун, як і будь-яка частина авто, має свій моторесурс. Шатунні і корінні підшипники , колінчатий вал, клапани, поршневі кільця, циліндри і поршні зношуються в процесі активного використання автомобіля. На зменшення експлуатаційного ресурсу впливає несвоєчасна заміна масла. Кожен виробник вказує свій регламент заміни, але в середньому робити це потрібно кожні 10 000 км пробігу. Несвоєчасна заміна призводить до того, що в маслі накопичуються продукти згорання, воно втрачає свої властивості. Ще однією причиною поломки може стати неякісний мастильний матеріал.

За вловлювання частинок металу, продуктів переробки відповідає фільтр. Якщо він не відповідає вимогам виробника і не виконує свою функцію, тоді всі дрібні частинки металу, залишкові продукти потрапляють в робоче середовище і призводять до передчасного зношування вузла. Негативно впливає на роботу двигуна неправильна експлуатація. Холодний запуск при -25 градусів дорівнює 100 -120 кілометрам пробігу.

Коли потрібно міняти мастило в коробці передач?

Не пізніше 70 тисяч пробігу. На необхідність заміни мастильної речовини вказує порушення переключання передач. В ході руху авто виникає шум в трансмісії. Машина смикається, штовхається під час пересування. Доводити коробку передач до такого стану не варто. Масло міняє свої властивості з часом і не виконує належним чином свою функцію, що призводить до передчасного зношення елементів АКПП, часткового ремонту або повної заміни агрегату.
Експлуатаційний ресурс масла зменшується через агресивний стиль водіння, який призводить до перегріву. Навіть візуальна чистота не гарантує безперебійної експлуатації. Мастильна речовина змінює в’язкість і перестає змащувати елементи, в ній накопичуються продукти переробки.
Повна заміна масла в АКПП Львів
Є безліч інших симптомів, які вказують, що потрібен ремонт двигуна:
 • відчутне зменшення величини компресії;
 • низький тиск масла та великий розхід;
 • пульсуючий потік пари і газу з вентиляційної системи;
 • зниження швидкості та збільшення часу, потрібно для розгону;
 • нагар на свічках запалювання;
 • перегрів та порушення роботи;
 • сторонні звуки у ДВЗ, глушителі, карбюраторі.

Вартість заміни масла в АККП

Часткова заміна масла + заміна фільтра
800 грн.
Замовити послугу
Повна заміна масла в АКПП
Від 1200 грн.
Замовити послугу
Повна заміна масла з промивкою
Від 1400 грн.
Замовити послугу

Етапи повної заміни масла

 1. Промивання системи спеціальною речовиною.
 2. Заміна старої речовини на нову.
 3. Встановлення нового фільтра та піддона.
Зробити самостійно повну заміну масла в АКПП неможливо, тому що в сервісі для цієї роботи використовують спеціальну установку, яка виконує основні процеси автоматично і з максимальною точністю. В середньому заміна з допомогою обладнання займає від 20 хвилин до 1 години. Прилад має електронний механізм управління, який забезпечує контроль температури, тиску, співвідношення відпрацьованої і нової речовини.
Тип мастильної речовини підбирається залежно від особливостей конкретної марки авто. Від того, наскільки якісне масло залите в АКПП залежить тривалість її безперебійної роботи. На основі власного досвіду та рекомендацій виробників майстри сформували свій список засобів, які мають відмінні експлуатаційні характеристики і підходять для використання в різних марках і моделях авто:
 • Motul;
 • Shell;
 • ZF;
 • Wolf;
 • Castrol
 • Mobil.
Також процес повної заміни масла в АКПП передбачає очищення з використанням спеціального засобу, який проганяється через усі елементи і вимиває залишки старої мастильної речовини, бруду та інших залишків.

Повне оновлення складу мастила має кілька важливих переваг, до яких відносять покращення роботи коробки передач. Агрегат працює плавно, легше переключати передачі, усуваються явні ознаки несправності, які були діагностовано раніше. Знижуються втрати в гідротрансформаторі, що призводить до зменшення витрат палива. Якщо вчасно проводити технічне обслуговування коробки передач, то є можливість уникнути серйозних поломок в агрегаті. Щоб забезпечити роботу вузла, в процесі також міняється фільтр, який забивається залишками і може негативно вплинути на роботу навіть при повній заміні масла.

Послуги, які можуть Вас зацікавити