м. Львів

Ремонт стартера Львів

Комплексне обслуговування та ремонт автомобілів
Ремонт стартера

Ремонт стартера

Своєчасний ремонт стартера Львів необхідний для забезпечення подачі початкового імпульсу, запуску бензинового двигуна автомобіля. В конструкції є електричний мотор, в якому встановлена обмотка і обертовий сердечник. Якір, виготовлений з легованої сталі та має вигляд осі обертання. Через втягуюче реле подається електроенергія від замка запалювання і виштовхується обгінна муфта, яка передає обертальний момент на маховик. Для подачі напруги на якір і колектор в конструкції передбачені контактні щітки і щіткотримачі. Вчасний ремонт та періодичне технічне обслуговування автомобільних приладів дозволить уникнути заміни та забезпечить їх тривалу експлуатацію.

Коли потрібен ремонт автомобільних стартерів?

Ремонт автомобільних стартерів складна процедура, яка потребує використання дорогих деталей. Тому простіше відремонтувати обладнання при появі перших ознак несправності. Ремонт роблять у таких випадках:
  • порушення справності втягуючого реле, яке призводить до затримки включення після повороту ключа;
  • пошкодження щіток, підшипників стає причиною утрудненого обертання колінчатого валу;
  • зношення шестерні і вінця маховика, яке призводить до утрудненого розчеплення цих елементів;
  • відсутність запуску двигуна, запуск двигуна без відключення колінчатого валу виникає через пошкодження електричної частини.
Ремонт стартерів
Ремонт стартера у Львові проводять через послаблення кріплення проводів, окислення контактів, зношення елементів. Якщо під час роботи двигуна виникає сильний шум, значить стартер не виключився. Сторонній звук з’являється через послаблення кріплень, обрив проводів. Окислення і ослаблення контактів призводить до того, що колінвал починає рухатися повільно. Якщо якір рухається, а маховик ні, значить пошкоджене кільце муфти або буферна пружина. В усіх наведених можливий потрібен ремонт стартера, а не його повноцінна заміна.

Вартість ремонту стартера

Діагностика стартера 
Від 300 грн.
Замовити послугу
Ремонт стартера
Від 500 грн.
Замовити послугу
Заміна стартера 
Від 500 грн.
Замовити послугу

Як проходить ремонт стартера?

Розпочинається ремонт стартера з перевірки роботи приладу на стенді. Далі його повністю розбирають та оцінюють стан усіх внутрішніх елементів, міняють пошкоджені та зношені деталі, збирають і тестують. Роботу на стенді перевіряють на холостому ході та під навантаженням.
Розбирання та ремонт відбувається по такому алгоритму:
  • від реле від’єднують вивід котушки від кришки і знімають;
  • забирають болти, кришку, виймають щітки з тримача біля колектора;
  • від’єднують корпус з передньою кришкою і демонтують якір разом з муфтою вільного руху;
  • знімають муфту.
Ремонт стартерів львів
Далі ремонт стартерів передбачає промивання всіх внутрішніх елементів. Їх сушать стисненим повітрям і перевіряють справність. Автотестером перевіряється наявність коротких замикань. При їх виявленні підбирають нові елементи. Якір не має мати механічних пошкоджень. Невеликі пошкодження автомобільних елементів прибирають шліфувальним папером з невеликою зернистістю. Перед цим якір проточують. Перевіряють як повертається муфта. Після того, як буде відновлений якір приступають до огляду решти деталей. Шестерні автомобільних стартерів мають вільно перевертатися на ступиці. На зубцях не має бути сколів. Забоїни на шестерні прибирають шліфувальним кругом. Зношені втулки якоря перепресовують. Якщо щітки сильно зношені їх міняють разом з щіткотримачами. Далі відбувається збирання автомобільних стартерів у зворотному порядку. Якір змащують маслом.

Послуги, які можуть Вас зацікавити