Заміна прокладки ГБЦ Львів

Комплексне обслуговування та ремонт автомобілів
м. Львів
Заміна прокладки ГБЦ

Заміна прокладки ГБЦ

Своєчасна заміна прокладки ГБЦ Львів потрібна для забезпечення герметичності, попередження витоку охолоджувальної речовини. Цей елемент має обмежений експлуатаційний ресурс, тому потребує контролю стану. Міняти її потрібно, якщо на щурі перевірки масла з'явилися біла речовина. Ще однією ознакою пошкодження є густий білий дим з вихлопної труби. Плями масла можуть з'явитися на розширювальному бачку. Якщо деталь сильно пошкоджена, то може протікати масло і охолоджувальна речовина. Заміна прокладки головки блоку циліндрів потрібна для забезпечення нормальної тяги двигуна.

Причини зношування прокладки головки блоку циліндрів

Заміна прокладки гбц
Деталь головки блоку циліндра може працювати без збоїв протягом тривалого часу. Але її експлуатаційний ресурс зменшується під впливом таких факторів:
  • перегрів через несправність системи охолодження;
  • механічний вплив на деталь;
  • витік мастила та речовини для охолодження;
  • потрапляння на деталь відпрацьованих газів;
  • неправильне встановлення або використання неякісної деталі.
Заміна прокладки головки буде потрібна рідше, якщо в виробництві використаний якісний матеріал. Найкраще, якщо вона буде виготовлена з металу. Азбестові матеріали не здатні витримувати негативну дію зовнішніх факторів. Заміна прокладки ГБЦ повинна проводитися з використанням виключно оригінальної запчастини. При виборі прокладки ГБЦ можна орієнтуватися на модель автомобіля і підбирати з урахуванням він-коду, технічних характеристик та розмірів. Важливо, щоб вона ідеально підходила під посадкові місця ГБЦ. В іншому випадку заміна прокладки головки не дасть бажаного результату, деталь буде складно встановити на ГБЦ.

Вартість заміни прокладки ГБЦ

Демонтаж/монтаж ГБЦ
Від 5500 грн.
Замовити послугу
Заміна прокладки ГБЦ
Від 4500 грн.
Замовити послугу
Ремонт ГБЦ
Від 1800 грн.
Замовити послугу

Як відбувається заміна прокладки головки?

Перед встановленням нового елементу ГБЦ автомобіль відключають від живлення, знімають клему з акумулятора. Далі зі системи зливається уся охолоджувальна речовина. Демонтується ремінь та ланцюг ГРМ, знімається кришка. Немає чіткого універсального алгоритму, як проводиться заміна прокладки головки блоку циліндрів. Тому під час заміни майстри орієнтуються на рекомендації виробника та особливості конкретної моделі.
Після зняття головки блоку проводять демонтаж самої прокладки та візуальну оцінку стану деталей. Важливо не тільки встановити нову запчастину, але й визначити чому вона була пошкоджена. Усунення причини поломки допоможе уникнути подібної ситуації в майбутньому. Навіть, якщо після розбирання вузла виявлено, що деталь ГБЦ не пошкоджена, все одно потрібна заміна. Запчастина уже втратила свою форму, тому не може виконувати потрібну функцію. Заміна прокладки ГБЦ супроводжується встановленням нових болтів. Кріплення також піддаються негативній дії зовнішніх факторів і витягуються з часом. Після встановлення прокладки відбувається збірка елементів у зворотному порядку. Заміна проводиться з використанням динамометричного ключа та цілого набору інших інструментів. Тому таку маніпуляцію варто проводити виключно в автосервісі. Тільки в такому випадку заміна прокладки ГБЦ буде проведена успішно і забезпечить тривалу роботу автомобіля без ремонту.
Заміна прокладки головки блока цилиндров

Послуги, які можуть Вас зацікавити