м. Львів

Заміна ланцюга ГРМ у Львові

Комплексне обслуговування та ремонт автомобілів
Заміна ланцюга ГРМ

Про заміну ланцюга ГРМ на автосервісі у Львові

На автомобілі є багато різних компонентів, які потребують регулярного обслуговування, аби зберігати його ефективність та безпеку. Один з таких компонентів - газорозподільний механізм, відомий як ГРМ.

Газорозподільний механізм - це система, яка відповідає за регулювання подачі палива та повітря в циліндри двигуна. ГРМ рухає клапани двигуна, регулює його потужність та ефективність. У складі газо-розподільчий механізм є ланцюг, який забезпечує правильний рух клапанів, і який з часом може зноситися. Якщо ланцюг ГРМ не працює належним чином, це може призвести до поломки двигуна та серйозних фінансових витрат.

Оскільки зміна ланцюга ГРМ є важливим компонентом обслуговування автомобіля, її потрібно виконувати вчасно і професійно. Наш автосервіс у Львові пропонує послугу зміни ланцюга газо-розподільчий механізм, використовуючи тільки якісні запчастини та спеціальні інструменти. Наші кваліфіковані техніки здійснюють професійний монтаж та ремонт ланцюга ГРМ, щоб забезпечити високу продуктивність та ефективність вашого автомобіля.

Вартість заміни ланцюга ГРМ

Діагностика двигуна
Від 300 грн.
Замовити послугу
Заміна ланцюга ГРМ
Від 4000 грн.
Замовити послугу
Ремонт двигуна
Від 13000 грн.
Замовити послугу

Коли слід міняти комплект газо-розподільчого механізму?

Автовласнику слід звернутись за послугою зміни комплекту ГРМ в наступних випадках:
 1. Згідно рекомендацій виробника автомобіля. Більшість виробників рекомендують заміну комплекту газо-розподільчого механізму кожні 80-120 тисяч кілометрів пробігу або кожні 5-7 років в залежності від умов експлуатації авто.
 2. При зламі компонентів газо-розподільчого механізму. Це може статись через зношеність або ускладнення роботи системи змащення, а також внаслідок відмови ланцюга ГРМ.
 3. При появі ознак несправності, таких як стуки, похрипування або скрипіння, котрі можуть вказувати на зношеність компонентів ГРМ.
 4. При проведенні ремонту двигуна або зміні його окремих частин. У цьому випадку заміна комплекту газо-розподільчого механізму є необхідною профілактикою для запобігання можливих проблем у майбутньому.
Зверніть увагу, що в разі злому компонентів ГРМ важливо не затримувати заміну, оскільки це може призвести до значних пошкоджень двигуна та високих ремонтних витрат.

Наслідки обриву ланцюга газо-розподільчого механізму

Заміна ланцюга ГРМ
Наслідки обриву ланцюга газо-розподільчого механізму можуть бути наступні:

 • Пошкодження поршнів і клапанів
 • Пошкодження блоку циліндрів і головки блоку циліндрів
 • Необхідність ремонту або заміни двигуна
 • Потенційна загроза безпеці водія і пасажирів
 • Втрата контролю над автомобілем
 • Збільшення витрат на ремонт і заміну деталей
Тому важливо своєчасно замінювати ланцюг ГРМ і виконувати регулярне технічне обслуговування автомобіля.

Процес заміни комплекту газо-розподільчого механізму

Ця послуга може включати такі етапи:
 • демонтаж старого ланцюга;
 • зняття шестерень з колінвала та валу розподільного механізму;
 • перевірка стану шестерень та, за необхідності, їх заміна;
 • встановлення нового ланцюга з дотриманням необхідних параметрів затяжки;
 • встановлення нових комплектуючих (наприклад, роликів та направляючих);
 • збірка всіх елементів з дотриманням необхідної точності установки;
 • проведення тестового запуску двигуна та перевірка правильності роботи газорозподільного механізму.
Заміна комплекту ГРМ є складним та важливим процесом, який вимагає високої кваліфікації та досвіду в області ремонту автомобілів. В професіоналів, як наш автосервіс у Львові, Ви можете бути впевнені, що робота буде проведена відповідно до всіх технічних вимог та з використанням високоякісних комплектуючих. Це зменшує ризик виникнення непередбачуваних проблем з двигуном, адже вони можуть виникнути внаслідок некваліфіковано наданої послуги по роботі з ГРМ.
Заміна ланцюга ГРМ

Як підібрати ланцюг газо-розподільчого механізму?

Підібрати ремінь ГРМ правильно - це дуже важлива задача, яка потребує відповідального підходу. Менеджер нашого автосервісу має необхідний досвід та знання для правильного вибору ланцюга, враховуючи марку та модель автомобіля, рік випуску, тип двигуна, а також вимоги виробника щодо ланцюга ГРМ. В разі неправильного підбору можуть виникнути серйозні проблеми з двигуном, тому краще довірити це професіоналам.

Крім того, менеджер автосервісу може дати рекомендації щодо додаткових матеріалів, які можуть знадобитись при заміні ланцюга газо-розподільчого механізму, наприклад, змазки або мастила для збільшення терміну експлуатації ланцюга.

Чому варто звернутись до нас?

Зверніться до нас для заміни комплекту ГРМ і ми з радістю допоможемо забезпечити безпеку та ефективну роботу вашого автомобіля. Наші професіонали забезпечать якісну зміну комплекту газо-розподільчого механізму та дадуть гарантію на виконані роботи. Звертайтеся до нас та переконайтеся в якості наших послуг!

Послуги, які можуть Вас зацікавити