м. Львів

Заміна двигуна Львів

Комплексне обслуговування та ремонт автомобілів
Заміна двигуна

Заміна двигуна

Повноцінна заміна двигуна Львів передбачає встановлення нового силового агрегату у випадку, якщо старий не піддається ремонту. Монтаж справного мотора виправданий, коли відновлення коштуватиме дорожче, потрібно поміняти більшість внутрішніх деталей, автомобіль після аварії. Нові мотори встановлюють на старих авто, якщо складно знайти справжні оригінальні деталі для них. Заміна двигуна на автомобілі потрібна, коли мотор вичерпав свій моторесурс.

Підбір та заміна двигуна

Встановлення нового мотору набагато складніша маніпуляція ніж монтаж будь-якої іншої деталі. В першу чергу потрібно правильно підібрати модель двигуна, щоб вона збігалась по всім характеристикам: об'єм, потужність, вага, особливості конструкції. Якщо мотор не буде збігатися по параметрах, тоді доведеться повністю переробляти технічну документацію на автомобіль, вказуючи усі зміни. Повторна реєстрація автомобіля у відповідних органах обов'язкова лише в тому випадку, якщо заміна двигуна була проведена для збільшення потужності транспортного засобу.
Підбір та заміну нового двигуна у Львові найкраще довіряти професійному сервісу, який підбере ідентичну, але справну модель і встановить мотор згідно з технічним регламентом. Самостійно намагатися міняти мотор не варто, адже для цього потрібно мати спеціальне обладнання та знати усі тонкощі процесу.
Заміна двигуна

Вартість заміни двигуна

Діагностика двигуна
Від 300 грн.
Замовити послугу
Заміна двигуна
Від 7000 грн.
Замовити послугу
Капітальний ремонт двигуна
Від 13000 грн.
Замовити послугу

Як відбувається заміна двигуна

Заміна двигуна на автомобілі
Заміна двигуна відбувається по такому алгоритму:
  • Зняти капот з автомобіля.
  • Від'єднати клеми від акумулятора і всі інші дроти.
  • З допомогою спеціальної установки зливається масло і охолоджувальна речовина.
  • Від'єднання педалей, КПП та вихлопної труби.
  • Підняття автомобіля на підвищення та зняття старого мотору.
  • Заміна подушок двигуна.
  • Встановлення силового агрегату.
  • Збірка елементів у зворотному порядку.
Щоб уникнути неточностей під час розборки кожен крок фотографують. Основна складність під час заміни, це велика кількість електроніки, яку потрібно правильно під'єднати, інакше виникнуть проблеми з роботою силового агрегату. Важливо, щоб новий мотор був того ж класу, що й старий, інакше можуть виникнути складнощі з монтажем, невідповідність кріплень. Після під'єднання заливаються нові технічні речовини та проводиться перевірка роботи. Оцінюється функціонування електроніки та відсутність протікання робочих речовин.

Правильно проведена заміна двигуна звільняє від необхідності проводити капітальний ремонт. Якщо двигун не зазнав повної розборки, він працюватиме без збоїв тривалий час, має більший моторесурс. Постійне втручання у внутрішню конструкцію двигуна лише на деякий час забезпечує роботу авто. Поступово виникають несправності у всіх внутрішніх деталях, особливо, якщо машина працює у складних умовах. Новий двигун за умови цілісності конструкції та відсутності ремонту, повністю усуне причини поломок. Заміна двигуна на автомобілі Львів у професійному автосервісі дозволить уникнути зайвих витрат та отримати новий повноцінний експлуатаційний ресурс мотору.

Послуги, які можуть Вас зацікавити