Заміна головного циліндра зчеплення Львів

Комплексне обслуговування та ремонт автомобілів
м. Львів
Заміна головного циліндра зчеплення

Заміна головного циліндра зчеплення

Головний циліндр розташований відразу за педаллю зчеплення. Його основна функція в передаванні зусилля на робочий циліндр, який притискає вилку, натискний підшипник. Також в конструкції механізму є система трубопроводів, по яких проходить гальмівна рідина. Єдиним можливим варіантом для забезпечення безперебійної роботи авто є заміна головного циліндра зчеплення. Відремонтувати цю деталь неможливо. Плюс в тому, що запчастина коштує недорого і її встановлення не є складним при умові наявності всього необхідного обладнання. Також в процесі перевіряється справність усіх елементів системи, адже працюють вони в комплексі.

Діагностика несправностей та необхідність заміни головного циліндра

Перевірка стану дозволяє точно оцінити, котрі саме проблеми виникнули та провести ремонт окремих елементів та усієї системи в цілому. Крім використання спеціального обладнання є кілька методів, що дозволяють самому автомобілісту оцінити стан та вчасно поїхати в сервіс для їх заміни.
Щоб виявити несправності зчеплення потрібно провести кілька процедур:

  • візуальний огляд дозволяє оцінити наявність підтікань та пошкоджень корпусу, розгерметизації вузла;
  • перевірка кількості робочої речовини, зниження може свідчити несправність поршня, пошкодження манжети;
  • провал педалі зчеплення означає наявність повітря в системі;
  • прослуховування сторонніх звуків при натисканні педалі, перемиканні передач свідчить про пошкодження одної, кількох деталей.
Заміна головного циліндра зчеплення Львів
В сервісі заміна головного циліндра зчеплення відбувається після комплексного розбирання вузла та оцінки стану внутрішніх елементів. Перевіряються інші запчастини, щоб усунути всі неполадки та вберегти автомобіль від повторного ремонту. Якщо вчасно не звернутися в сервіс, то можуть виникнути складніші несправності, котрі уже не усуне заміна. Для відновлення використовують оригінальні запчастини, сертифіковані аналоги для зчеплення. На всі виконані роботи та встановлені нові запчастини надається гарантія.

Вартість заміни головного циліндра зчеплення

Діагностика КПП
200 грн.
Замовити послугу
Заміна головного циліндра зчеплення
Від 2000 грн.
Замовити послугу
Заміна зчеплення
Від 2000 грн.
Замовити послугу

Алгоритм заміни головного циліндра

Для початку відключають акумулятор і зливають робочу речовину гідравлічного приводу. З розширювальної посудини знімають еластичний хомут. В сторону відсувають трубопровід і штуцер. Для цього ключем ослаблюється хомут кріплення. Шланг зі штуцером на головному циліндрі демонтується. Деталь зафіксована двома гайками, їх відкручують. Тепер забирають основний елемент і на його місце можна встановити нову запчастину.
Заміна головного циліндра зчеплення
Заміна головного циліндра зчеплення виправдана через дешевизну самої деталі та складність відновлення. Після монтажу запчастини відбувається збирання конструкції у зворотному порядку, заправка робочою речовиною та перевірка на наявність протікань. Також комплексно перевіряється робота зчеплення та усього автомобіля, щоб виключити будь-які інші пошкодження. За схожим алгоритмом проводиться заміна у Львові не тільки головного, але й робочого елементу.

Послуги, які можуть Вас зацікавити