м. Львів

Ремонт форсунок Львів

Комплексне обслуговування та ремонт автомобілів
Ремонт форсунок

Ремонт форсунок

Робота паливної системи автомобіля залежить від того, як часто проводиться діагностика і ремонт форсунок. Ця деталь відповідає за розпилення палива в камеру згорання. Вони забезпечують зменшення витрат на паливо та підвищення коефіцієнту корисної дії мотору. Несправності цього елемента виникають через неякісне паливо, в якому можуть бути домішки води, бензину. Така ситуація впливає на роботу всього автомобіля в цілому і зменшує ресурс усіх деталей системи вприскування. Тому ремонт дизельних форсунок доведеться провести швидше, ніж про це заявляє виробник.

Коли потрібен ремонт форсунок?

Ремонт форсунок
На несправність вказують такі ознаки:

  • порушення роботи двигуна - ривки, сторонні звуки;
  • велика кількість диму у відпрацьованих газах;
  • зниження потужності мотору;
  • підвищена витрата палива;
Реставрацію форсунок потрібно проводити в сервісі, де для цієї роботи є відповідне обладнання та запчастини. Якщо ремонт не рятує ситуацію і потрібна заміна, в сервісі знають, які деталі використовувати. І це необов’язково оригінал. Щоб зекономити бюджет, підійдуть сертифіковані аналоги. В сервісі перед будь-якою роботою комплексно перевіряють машину. Адже навіть вказані вище ознаки, можуть свідчити про несправності різних вузлів, тому не обійтись без комп’ютерної діагностики і огляду.

Вартість ремонту форсунок

Демонтаж/монтаж форсунок
Від 500 грн.
Замовити послугу
Ремонт форсунок
Від 500 грн.
Замовити послугу
Діагностика форсунок
200 грн.
Замовити послугу

Як відбувається реставрація форсунок?

Спочатку проводять демонтаж елементів. Для перевірки стану потрібен спеціальний стенд. Перед цим деталі чистять в ультразвуковій ванні. Механічне очищення усуває нагар, який накопичується на стінках. Чим гірше паливо, тим швидше потрібно чистити елементи. Також мультиметром вимірюється опір електромагніту. Коли деталі очищені їх встановлюють на стенд первинної перевірки, щоб проаналізувати такі параметри:
  • герметичність без подавання сигналів Leak Test;
  • обсяг палива, який подається на максимальній, середній і малій потужності двигуна, холостому ході;
  • робота в стартовому режимі, опір п'єзоелемента, якщо встановлені п'єзофорсунки.
Ремонт форсунок Львів
Ремонт форсунок common rail залежить від тих даних, котрі вдалося отримати під час перевірки. Отримані цифри порівнюють з каталогом несправностей. Елементи розбирають і усувають неполадки. В процесі використовують стенди для притирання і регулювання. Після усіх робіт деталь знову перевіряється на стенді, отримані дані порівнюються зі стандартними параметрами і якщо вони знаходяться в межах норми, ремонт вважається успішним. Залежно від марки, моделі автомобіля, складності конструкції ремонт
форсунок може зайняти 2-4 години.

Після всіх робіт важливо контролювати якість палива, щоб елемент не засмічувався і довго виконував свою функцію. Збільшити експлуатаційний ресурс допоможе вчасна заміна паливного фільтра. Його потрібно міняти кожні 10 000 км. Найчастіше ця маніпуляція відбувається разом з заміною масла. Під час технічного обслуговування автомобіля перевіряють роботу паливної системи і якщо є необхідність проводять ремонт форсунок у Львові не чекаючи появ перших ознак несправності.

Послуги, які можуть Вас зацікавити