Про нас

Автосервіс STO LVIV надає повний спектр послуг, пов'язаних з ремонтом та технічним обслуговуванням транспортних засобів.

СТО пропонує комплексний підхід ­­– від першого технічного обслуговування і до капітального ремонту таких агрегатів, як: двигуни, турбіни, зчеплення, рульові рейки, КПП, стартери, підвіски тощо.

Ми відкриті до комунікації з нашими клієнтами. З радістю розповідаємо та консультуємо клієнтів по роботах, які необхідно виконати для ремонту, розповідаємо чому та чи є/які є альтернативні варіанти. Спільно обираємо оптимальне рішення для кожного клієнта.

Пропонуємо підбір та продаж оригінальних автозапчастин різних виробників.
Здійснюємо продаж оригінального масла таких брендів, як: Xenum, Motul, Toyota, Volkswagen, Nissan, GM, Mazda, Aral та інші.
Для зручності планування часу клієнтів ми пропонуємо попередній запис. Проте ми гнучкі і завжди знайдемо для постійних клієнтів віконце у час, коли вони справді терміново потребують цього.

АКПП Range Rover Спорт
Пропонуємо дві форми розрахунку:
  • готівкова
  • безготівкова (оплата за реквізитами на рахунок чи карткою через термінал).
Після ремонту на нашому СТО ми надамо документи, що підтверджують виконані ремонтні роботи.

Якщо у вас є запитання з приводу роботи СТО або ви бажаєте записатись до нас на ремонт ­­– телефонуйте за вказаними на сайті контактними телефонами.

Як ми працюємо

Made on
Tilda