Про нас

Автосервіс STO LVIV надає повний спектр послуг, пов'язаних з ремонтом та технічним обслуговуванням транспортних засобів.

СТО пропонує комплексний підхід ­­– від першого технічного обслуговування і до капітального ремонту таких агрегатів, як: двигуни, турбіни, зчеплення, рульові рейки, КПП, стартери, підвіски тощо.

Ми відкриті до комунікації з нашими клієнтами. З радістю розповідаємо та консультуємо клієнтів по роботах, які необхідно виконати для ремонту, розповідаємо чому та чи є/які є альтернативні варіанти. Спільно обираємо оптимальне рішення для кожного клієнта.

Пропонуємо підбір та продаж оригінальних автозапчастин різних виробників.
Здійснюємо продаж оригінального масла таких брендів, як: Xenum, Motul, Toyota, Volkswagen, Nissan, GM, Mazda, Aral та інші.
Для зручності планування часу клієнтів ми пропонуємо попередній запис. Проте ми гнучкі і завжди знайдемо для постійних клієнтів віконце у час, коли вони справді терміново потребують цього.

АКПП Range Rover Спорт
Пропонуємо дві форми розрахунку:
  • готівкова
  • безготівкова (оплата за реквізитами на рахунок чи карткою через термінал).
Після ремонту на нашому СТО ми надамо документи, що підтверджують виконані ремонтні роботи.

Якщо у вас є запитання з приводу роботи СТО або ви бажаєте записатись до нас на ремонт ­­– телефонуйте за вказаними на сайті контактними телефонами.

Про автосервіс СТО Львів

Автосервіс СТО Львів - спеціалізована станція технічного обслуговування у Львові, що володіє сучасним обладнанням і інструментом. А також кваліфікованими майстрами.

Пропонуємо оперативний якісний ремонт авто без черг і затримок. Виконуємо ремонтні та відновлювальні роботи будь-якої складності.
Станція технічного обслуговування спеціалізується на обслуговуванні всіх марок авто
СТО Львів працює 8 років на ринку обслуговування та ремонту автомобілів, що говорить про професіоналізм та високу якість ремонту.
Ми зібрали великий склад запчастин та розхідників для обслуговування автомобіля будь-яких марок.
На СТО є 12 підйомників під технічне обслуговування авто, включаючи вантажний, дозволяють виконати ремонт швидко та без черг.
СТО знаходиться недалеко від центру Львова, сервіс обладнаний сучасною та комфортною клієнтською зоною.
Виконуємо будь-які слюсарні роботи від заміни масла, до ремонту двигуна та ГБЦ

Як ми працюємо