Ремонт насоса ГУР Львів

Комплексне обслуговування та ремонт автомобілів
м. Львів
Ремонт насоса ГУР

Ремонт насоса ГУР

Для гідропідсилювача характерне збільшення зусилля, яке прикладають до кермового колеса. Функція механізму забезпечити швидке і легке повертання транспортного засобу під час руху та на місці. Ремонт насоса ГУР Львів потрібен, якщо не були дотримані правила експлуатації, під час перевірки виявлені несправності, які можна усунути без повної заміни гідропідсилювача. На несправність вказують складнощі з повертанням керма, гул під капотом, поява плям масла під автомобілем під час зупинки. Реставрація насоса ГУР проводиться, якщо впав тиск і кермо туго повертається, зношені підшипники, що призводить до нехарактерних звуків. Підтікання гідропідсилювача вказує на пошкодження сальників.

Несправності ГУР, причини та ремонт насоса

Віддача при повороті кермового колеса виникає через слабкий натяг ременя насоса ГУР, його зношення. В такому випадку ремонт насоса ГУР зводиться до регулювання натягу ременю, його заміни, якщо є видимі ознаки зношення. Однією з частих ознак несправності є складнощі з поворотом керма, докладання великих зусиль для повороту в одну або обидві сторони. Ремонт гідропідсилювача потрібен через такі причини:
· слабкий натяг, зношення ременя;
· низький рівень робочої речовини;
· низьких оборотів двигуна на холостому ходу;
· засмічення фільтра у розширювальному бачку, де є гідравлічне масло;
· низький рівень тиску;
· потрапляння повітря в систему.
Ремонт насоса ГУР
Ремонт гідропідсилювача роблять з заміною ременю, регулюванням його натягу. В систему доливають робочу речовину і прокачують її. Міняється фільтр бачка. Перевіряється герметичність сальників. З системи видаляється повітря. Якщо кермо крутиться зі значним зусиллям в середньому положенні, можливо зламаний насос ГУР, кермова рейка. Ремонт насоса ГУР не обходиться без перевірки, чистки, ремонту або його повної заміни. Перевіряється стан кермового управління та рейки.

Вартість ремонту насоса ГУР

Ремонт насоса ГУР
Від 1200 грн.
Замовити послугу
Заміна насоса ГУР
Від 500 грн.
Замовити послугу
Перевірка насоса ГУР
300 грн.
Замовити послугу

Інші несправності та ремонт гідропідсилювача

Незбалансована робота керма виникає через недостатню кількість масла, розгерметизацію системи ГУР, зношення окремих деталей, неправильне регулювання покришок. Реставрація насоса ГУР поєднується з відновленням герметичності, видаленням повітря. Перевіряється справність деталей кермового механізму та заміна зношених деталей системи.
Ремонт насоса гідропідсилювача при появі сторонніх звуків потребує доливання речовини в бачок та перевірки на наявність зон протікання. Якщо виникає вібрація в кермовому колесі, тоді потрібно перевірити наявність повітря в системі і тиск в колесах. При необхідності підкачати їх. Ремонт гідропідсилювача проводиться з використанням оригінальних деталей або сертифікованих аналогів. На всі виконані роботи та встановлені нові деталі надається офіційна гарантія від сервісу. Залежно від характеру пошкоджень, ремонт передбачає заміну приводного ременя, підшипників, редукційного клапана, фільтра, клапана, сальника та інших елементів насоса ГУР.
Ремонт гідроусілітеля

Послуги, які можуть Вас зацікавити