Заміна ременя генератора Львів

Комплексне обслуговування та ремонт автомобілів
м. Львів
Заміна ременя генератора

Заміна ременя генератора

Своєчасна заміна ременя генератора необхідна через зношення. Підшипник ролика натяжного механізму також належить до елементів з обмеженим експлуатаційним ресурсом. Ці дві проблеми можуть призвести до несправності приладу. Щоб уникнути серйозного пошкодження, потрібно вчасно проводити діагностику та міняти деталі, коли з’являться перші ознаки зношення. Ця деталь передає механічну енергію від вала до приладу, який живить усю бортову систему автомобіля. Тому будь-яка несправність перешкоджає нормальній роботі авто.

Коли потрібна заміна ременя генератора?

Свист генератора вказує на пошкодження ременя, необхідність його заміни. Щоб самостійно виявити несправність, потрібно включити кондиціонер, фари ближнього, дальнього світла, запустити двигун, натиснути на газ. Поява характерного свистячого звуку свідчить про послаблення елементу. Ще одна ознака несправності - постійний шум, який свідчить про пошкодження, які неможливо усунути. В такій ситуації недостатньо підтягнути, потрібно міняти запчастину.

Крім виявлення на слух, обов’язково провести візуальний огляд, щоб виявити:
  • тріщини;
  • потертості;
  • обірвані краї;
  • масляні плями.
Заміна ремня
Заміна ременя приводу генератора необхідна також при пошкодженнях натягувача. У такому випадку потрібен повноцінний ремонт приладу. Важливо підібрати оригінальну деталь, сертифікований аналог. Якщо підібрати неякісну запчастину, вона може пошкодитися вже через кілька тисяч кілометрів пробігу, заміна ременя генератора буде неефективною. Також обов’язково їхати в сервіс, адже самостійно виконати таку роботу вкрай складно. Навіть, якщо здається, що поміняти запчастину не складно, ця процедура має свої тонкощі, які важливо знати та враховувати. Чіткі рекомендації є в технічній документації.

Вартість заміни ременя генератора

Заміна ременя ГРМ
Від 2000 грн.
Замовити послугу
Заміна ременя генератора
Від 250 грн.
Замовити послугу
Заміна обгінної муфти генератора
Від грн.
Замовити послугу

Як відбувається заміна ременя приводу генератора?

В першу чергу зменшується натягування ременя. В автомобілях встановлений натягував або натяжний механізм. В деяких моделях є болт, ручка напівкруглої форми. Перед встановленням нової деталі записати, намалювати розміщення елементів, щоб не було складнощів з встановленням. Щоб зменшити натягування крутити болт. Кожен рух послаблює елемент.

Далі проводиться заміна ременя генератора. Нову деталь порівняти зі старою. Вони мають бути ідентичними, щоб не виникнуло проблем з експлуатацією. Новий елемент накидають на прилад та фіксують його положення болтом. Рівень натяжки вкрай важливий. Деталь не має висіти, але й перестаратися не варто. На завершальному етапі перевіряється робота системи. Заміна ременя генератора пройшла успішно, якщо немає свисту під час роботи автомобіля на максимальній потужності з включеним кондиціонером, фарами, аудіо системою.
Під час ремонту також перевіряється функціонування шківів. Якщо вони повертаються з сильними зусиллями, тоді проводиться заміна. Перевіряється помпа, генератор, ролики. Адже при невчасному виявлені пошкодження цих деталей, навіть монтування нового елементу е дасть бажаного ефекту. Комплексна перевірка - це ще одна причина, чому варто звертатися в сервіс, де комплексно усунуть несправності в цій системі автомобіля. В автосервісі у Львові надають всю необхідну інформацію та офіційну гарантію на встановлені нові деталі та виконані роботи. Ви отримуєте рекомендації, коли звертатися знову для планової перевірки генератора, та заміни ременя.
Заміна ремня Львів

Послуги, які можуть Вас зацікавити