Діагностика двигуна Львів

Комплексне обслуговування та ремонт автомобілів
м. Львів
Діагностика двигуна

Діагностика двигуна

Діагностика двигуна Львів - це комплекс заходів, які потрібні для точного визначення стану силового агрегату. В процесі використовується ендоскопічне обладнання для виявлення дефектів всередині двигуна без його розбирання. Заміряється компресія та перевіряється стан електронної системи управління комп'ютером. Також під час перевірки оцінюється кількість та стан масла. Комплексна діагностика двигуна автомобіля потрібна при появі перших ознак несправностей. На необхідність ремонту вказує підвищена витрата палива та масла, стук під час запуску та роботи, падіння потужності, проблеми з запуском. Діагностика двигуна дозволяє вчасно виявити і усунути несправності.

Коли обов'язково потрібна діагностика двигуна?

Діагностика двигуна львів
Усі сучасні автомобілі мають електроніку, яка забезпечує управління основними функціями. Тому несправності стало простіше виявляти без розбирання та ручної перевірки. Як тільки з'являється збій в системі двигуна, на бортовому комп'ютері засвідчується відповідний індикатор і з'являється код помилки. Діагностика програмним забезпеченням через діагностичний роз'єм дозволить швидко визначити стан вузла, чи проблема виникла в моторі та який характер несправності. Звертатися в сервіс для перевірки потрібно відразу, як тільки перший раз з'явився код помилки. Діагностика дозволить уникнути серйозних несправностей, не доведеться міняти, ремонтувати мотор.
До частих ознак несправності відноситься робота зі збоями. Мотор може глохнути, не запускатися, не розвивати максимальних оборотів. Причиною зниження продуктивності та необхідності перевірки стає засмічення паливного фільтра, нагар на свічках накалювання, пошкодження паливної магістралі, порушення роботи блоку управління мотором. Діагностика двигуна автомобіля в обов'язковому порядку потрібна при появі шуму, стуку під капотом. На звук визначити, що саме стукає важко. В сервісі для перевірки проводять тестовий заїзд і перевіряють стан всіх внутрішніх елементів після того, як мотор повністю розібраний. Негайна діагностика двигуна потрібна при появі стороннього запаху в салоні. У відпрацьованих газах є багато шкідливих речовин, які негативно діють на організм. Тому така ситуація небезпечна для пасажирів. Збільшення кількості диму з вихлопної труби, чорний, сірий, синюватий відтінок вихлопних газів є свідченням поломки мотору.

Вартість діагностики двигуна

Діагностика двигуна
Від 300 грн.
Замовити послугу
Капітальний ремонт двигуна
Від 13000 грн.
Замовити послугу
Заміна двигуна
Від 7000 грн.
Замовити послугу

Методи комп'ютерної діагностики двигуна

Діагностика авто проводиться не тільки через появу видимих симптомів несправностей та порушення нормального функціонування. Перевіряти авто потрібно згідно з технічною документації з певною періодичністю. В умовах постійного використання авто перевірка потрібна мінімум один раз в рік. Її обов'язково проводити перед покупкою автомобіля, тривалою поїздкою. В авто є розхідні матеріали, які мають обмежений експлуатаційний ресурс.

Для оцінки справності та стану внутрішніх елементів двигуна у Львові використовують такі методи перевірки:
  • ендоскопія;
  • перевірка компресії;
  • діагностика масла;
  • перевірка комп'ютерною програмою.
Ендоскопічний метод полягає у використанні спеціального датчика, який поміщають у мотор. Таким чином вдається виявити дефекти циліндрів і поршнів, не розбираючи конструкцію. Майстер отримує точну інформацію про стан поршневої групи і після перевірки приймає рішення про доцільність розбирання та ремонту. Діагностика не обходиться без перевірки компресії в моторі дозволяє виявити несправність ще до того, як проявляються видимі ознаки. Для вимірювання в сервісі є компресометр. Знижена компресія вказує на зношування ременю газорозподільного механізму. Діагностика двигуна у Львові не обходиться без перевірки кількості і якості масла. Мастильні матеріали потрібно міняти кожні 10000 км пробігу.
Діагностика двигуна
Одним з обов'язкових етапів перевірки є комп'ютерна діагностика двигуна. З допомогою датчика, діагностичного роз'єму та програмного забезпечення визначаються та розшифровуються коди помилок. Отримана інформація допомагає майстру скласти план ремонту, визначити доцільність повного розбирання конструкція, адже ця процедура є трудомісткою. Діагностика двигуна навіть без явних ознак поломки, дозволить виявити незначні дефекти, усунути їх та забезпечити тривалу експлуатацію без ремонту.

Послуги, які можуть Вас зацікавити