Ремонт автокондиціонерів Львів

Комплексне обслуговування та ремонт автомобілів
м. Львів
Ремонт автокондиціонера

Ремонт автокондиціонерів

Своєчасний ремонт автокондиціонерів Львів потрібно проводити тільки в автосервісі, який професійно займається відновленням охолоджувальної системи автомобіля. Для виконання усіх необхідних робіт необхідне спеціальне обладнання та навички. Ремонт кондиціонерів найчастіше потрібен через витік фреону. Причина несправності в розгерметизації системи, яка виникає в місцях, де сполучаються різні елементи. Витік речовини можливий через старіння та пошкодження ущільнювальних деталей. Експлуатаційний ресурс кондиціонерів знижується через постійну вібрацію. Виробник автомобілів встановлює певний рівень холодагенту кондиціонерів. Мінімум раз у два роки потрібно його перевіряти.

Як працює автокондиціонер та основні несправності?

Ремонт кондиціонерів потрібен при несправності основних елементів. Роботу автокондиціонерів забезпечує охолоджувальна речовина - фреон. Газоподібний холодагент стискає компресор, він проходить через конденсатор і перетворюється на рідину. Компресор автокондиціонерів відповідає за стискання холодагенту та його потрапляння в конденсатор, який розташований біля радіатора і перетворює газ в рідину. Конденсатор автокондиціонерів відповідає за віддачу тепла в повітря. Для зниження тиску рідкого фреону є розширювальний клапан. В його конструкції встановлений стрижень, який рухається вверх, вниз і заміряє витрати фреону. Випаровувач в салоні відповідає за перетворення рідкого фреону в газ та поглинання тепла від повітря. Для очищення автокондиціонерів авто є осушувач, який видаляє вологу з фреону та всі речовини, які забруднюють внутрішні елементи
Ремонт автокондиціонерів львів
Ремонт кондиціонерів авто потрібен при появі білої піни в ресивері осушувачі, знижені охолодження. Причиною появи несправності може стати порушення герметичності через зношення прокладки, пошкодження труб. Якщо засмічений конденсатор, то кондиціонер авто відключається. Потрапляння частинок бруду призводить до виникнення стороннього шуму, поганого охолодження салону. Якщо засмічена дренажна трубка і випаровувач, то при включеному приладі відчувається поганий запах. Шум компресора кондиціонерів виникає через зношення підшипника валу.

Вартість ремонту автокондиціонерів

Діагностика автокондиціонерів
200 грн.
Замовити послугу
Ремонт компресора кондиціонера
Від 1200 грн.
Замовити послугу
Заправка автокондиціонерів
600 грн.
Замовити послугу

Як відбувається відновлення роботи автокондиціонерів?

Комплексний ремонт автокондиціонерів включає такі роботи:
  • діагностику;
  • антибактеріальну чистку кондиціонерів;
  • заправку фреоном;
  • відновлення радіатора;
  • ремонт трубок методом аргонового зварювання;
  • встановлення нових шлангів високого тиску;
  • ремонт компресора, заміна підшипників муфти.
Ремонт кондиціонерів львів
Ремонт автокондиціонерів розпочинається з діагностики несправностей, замірювання кількості фреону. Далі з системи видаляється стара охолоджувальна речовина. Методом вакуумування забирається повітря та волога, перевіряється герметичність. В систему автокондиціонерів заливають фреон зі спеціальним ультрафіолетовим барвником, який дозволяє визначити де саме протікає охолоджувальна речовина. Ремонт кондиціонерів авто може супроводжуватися чисткою системи. Така маніпуляція дозволяє усунути непрохідність системи. Промивання кондиціонерів авто потрібне при механічному заклинені компресора, тривалій розгерметизації.

Ремонт кондиціонерів включає антибактеріальну обробку, яка дозволяє усунути неприємний запах в салоні. В процесі промивається випарник, міняється фільтр. Для обробки використовуються спеціальні дезінфікуючі засоби. Для відновлення роботи автокондиціонерів авто проводять мийку радіатора на спеціальному обладнанні, що дозволяє усунути з решіток сторонні предмети. Також ремонт автокондиціонерів у Львові також включає усунення несправностей електричних елементів, які з’являються через окислення та забруднення деталей.

Послуги, які можуть Вас зацікавити