м. Львів

Заміна фільтра салону Львів

Комплексне обслуговування та ремонт автомобілів
Заміна фільтра салону

Заміна фільтра салону

Щоб безпечно користуватися автомобілем, заміна фільтра салону є однією з обов’язкових робіт, які виконують під час технічного обслуговування. Фільтрувальний елемент затримує пил, вихлопні гази, деактивує чадний газ, забезпечує чистоту повітря всередині авто. В його конструкції є активоване вугілля, яке затримує продукти горіння, формальдегіди, закис азоту. Також всередині встановлене волокно, здатне затримувати частинки величиною менше ніж 1 мкм, які провокують алергічні реакції та погіршення самопочуття. Заміна повітряного фільтра салону потрібна кожні 10 000 - 15 000 км і збігається з заміною масла та інших технічних речовин, тому ці роботи проводять у комплексі.

Коли потрібна заміна фільтра салону?


Експлуатаційний ресурс елемента залежить від умов, в яких він працює, моделі авто. Виробники заявляють про 20 000 - 30 000 км пробігу деталі. Але в умовах постійного пересування по місту, де високий рівень загазованості, фільтрувальний елемент втрачає свої властивості швидше. Тому майстри найчастіше вказують у своїх рекомендаціях регламент 10 000 км, разом із заливанням нового масла та встановленням інших фільтрів. Якщо не зробити цю маніпуляцію вчасно, то в салоні відчуватиметься неприємний запах відпрацьованих газів, пил. Така ситуація може призвести до розвитку алергічних реакцій та навіть отруєння.
Заміна фільтра салону
Заміна фільтра салону потрібна, якщо влітку погіршується робота кондиціонера, а взимку погано працює опалення. Ще однією ознакою несправності є запотівання вікон під час руху. Вентилятор погано продуває салон. На фільтр потрапляє волога і замість ефективного відведення зайвої вологи, вона залишається в салоні. Якщо вчасно не замінити фільтрувальний елемент, то це призведе до намерзання на конденсаторі кондиціонера. Всередині виникне сприятливе середовище для розвитку бактерій та мікроорганізмів.

Вартість заміни фільтра салону

Технічне обслуговування
Від 200 грн.
Замовити послугу
Заміна повітряного фільтра салону
Від 100 грн.
Замовити послугу

Заміна фільтра салону

Залежно від моделі автомобіля до фільтрувального елементу можна отримати доступ через моторний відділ, в салоні зі сторони пасажира за ящиком або зі сторони водія за педалями управління. В більшості випадків деталь знаходиться саме зі сторони пасажира. Тоді заміна фільтра салону у Львові відбувається по такому алгоритму:

  • відкривають капот;
  • демонтують решітку, яка знаходиться під лобовим склом;
  • відкручують болти, які фіксують кришку;
  • забирають фільтрувальний елемент;
  • місце його встановлення чистять пилососом або ганчіркою;
  • ставлять нову деталь;
  • встановлюють всі елементи у зворотному порядку.
Заміна фільтра салона
Залежно від моделі порядок робіт може відрізнятися, але в загальний принцип однаковий. Увесь процес займає мінімум часу, але все ж не варто його робити самостійно. Насамперед важливо підібрати правильний фільтрувальний елемент, який буде підходити для конкретного автомобіля і легко встановиться. Можна придбати аналог, а не оригінал. В сервісі завжди знають, котрі деталі краще себе показали на практиці та порадять відповідний варіант. Також важливо прочистити систему. Якщо ви довго їздили з забрудненим елементом, то заміна фільтра салону далеко не єдина робота, яку потрібно провести. Частинки бруду уже потрапили в кондиціонер, опалення, тому їх чистять, вливають дезінфікуючі речовини, щоб зупинити розмноження патогенної мікрофлори. Також перевіряється стан внутрішніх елементів і проводиться їх заміна при необхідності. Тільки після усі цих робіт фільтр коректно виконуватиме свою функцію, а в салоні завжди буде чисте безпечне повітря.

Послуги, які можуть Вас зацікавити