м. Львів

Ремонт генератора Львів

Комплексне обслуговування та ремонт автомобілів
Ремонт генератора

Ремонт генератора

Своєчасний ремонт генератора Львів потрібен, щоб системи двигуна і акумулятор отримували достатньо електричного живлення. Цей агрегат відповідає за перетворення механічної енергії в електричний струм і його постачання іншим системам під час руху автомобіля. Ремонт автомобільних генераторів потрібен, якщо під час роботи приладів генерується струм з низькою або надто високою напругою, його продукування зупинилося зовсім. Про появу пошкодження сигналізує відповідна помилка на панелі приладів. Під час функціонування приладу з’явилися сторонні звуки. Такий симптом свідчить про пошкодження реле.

Діагностика автомобільних генераторів

Необхідність провести ремонт автомобільних генераторів виникає через такі причини:
  • зношення щіток;
  • несправність реле;
  • пошкодження статорного або роторного ланцюга через замикання;
  • прогорання контактів або запобіжника.
Щоб точно знати, де саме виникла несправність та як її правильно усунути проводиться діагностика. Спочатку перевіряється зношення привідного ременя. Для цього достатньо натиснути на нього. Ремінь не має прогинатися більше, ніж на 2 мм. Якщо деталь знаходиться в задовільному стані, немає видимого пошкодження, достатньо підтягнути. Також перевіряється прокручення ролика. Він має вільно рухатися без сторонніх звуків. Його потрібно міняти, якщо ролик не прокручується, чути шум під час роботи.
Ремонт генераторів львів
Ремонт генератора не обходиться без розбирання вузла, оцінки стану внутрішніх елементів. Функціональність автомобільних приладів перевіряється амперметром, вольтметром, реостатом. Частота обертання автомобільних елементів також є одним із показників, які свідчать про справність агрегату. В активному стані тахометр має показувати 2000-5000 оборотів за хвилину.

Вартість ремону генератора

Діагностика генератора 
200 грн.
Замовити послугу
Ремонт генератора
Від 600 грн.
Замовити послугу
Заміна генератора
500 грн.
Замовити послугу

Як проводиться ремонт генератора?

Ремонт генератора львів

Ремонт автомобільних генераторів включає заміну зношених елементів. Спочатку проводиться зняття та розбирання агрегату:

  • відкручування кріплення та зняття регулятора напруги разом з тримачем щіток;
  • демонтаж болтів та кришки зі статором;
  • від’єднання обмотки від проводів блоку випрямлення;
  • зняття шківу з валу генератора і передньої кришки.
Якщо є пошкодження проводки ремонт генератора зводиться до заміни проводів, які згоріли. Обрив проводки найчастіше виникає біля контактних кілець. Важливо, щоб на кінцях обмотки не було розпайки. Щоб виправити несправність автомобільних приладів достатньо з обмотки ротора взяти виток і відмотати в зоні пошкодження. Генерування струму з надто високою або низькою напругою свідчить про пошкодження реле. В такому випадку ремонт автомобільних генераторів зводиться до заміни зламаного елементу. Сторонній шум свідчить про пошкодження підшипників ротору. Потрібно провести розбирання, ремонт генератора - встановити нову деталь. Збірка агрегату відбувається у зворотному порядку. Далі відбувається встановлення на автомобіль та тестування. У Львові ремонт проводять у спеціалізованому сервісі, де є все необхідне обладнання та надається офіційна гарантія на нові деталі та виконані роботи.

Послуги, які можуть Вас зацікавити