м. Львів

Заміна масла в двигуні Львів

Комплексне обслуговування та ремонт автомобілів
Заміна масла в двигуні

Заміна масла в двигуні

Однією з обов’язкових робіт, яку потрібно виконувати для забезпечення нормальної роботи автомобіля - заміна масла в двигуні. Усі деталі силового агрегату працюють в умовах тертя, високих температур. Якщо тривалий час проїздити без достатньої кількості змащувальної речовини, то може виникнути потреба в капітальному ремонті мотора, зменшується їх експлуатаційний ресурс. Заміна масла потрібна кожні 10 000 км пробігу. Це середній регламент, встановлений виробниками авто та майстрами на основі досвіду та спостереження за різними моделями та марками машин.

Функції моторної оливи


Змащувальна речовина у двигуні виконує цілий ряд функцій. Без них неможлива нормальна робота автомобіля:

  • зменшення сили тертя між металічними поверхнями деталей;
  • збільшення моторесурсу;
  • зниження температури під час роботи різних елементів;
  • відведення зайвої теплової енергії;
  • передача зусиль в вузлах двигуна;
  • очищення внутрішніх поверхонь від накипу.
Заміна масла Львів
Заміна моторної оливи потрібна через накопичення продуктів перероблення в його складі. З часом речовина втрачає свої змащувальні властивості та якість. Кількість зменшується через протікання, пошкодження різних елементів конструкції. Підвищена витрата змащувального засобу є симптомом різних складних несправностей. Тому при різкому знижені рівня потрібно не тільки замінити, але й виявити причину та провести ремонт при необхідності. Заміна масла в двигуні проводиться в комплексному технічному обслуговуванні, яке роблять кожного року або 2 рази в рік. Мастило міняють під час ремонту мотору та інших вузлів.

Вартість заміни масла

Заміна мастила в двигуні
200 грн.
Заміна мастила гідропідсилювача керма
300 грн.
Заміна мастила в механічній КПП
300 грн.
Заміна мастила з промивкою двигуна
400 грн.
Заміна мастила в редукторі
300 грн.

Методи заміни масла в двигуні

Заміна масла в дизельному двигуні проводиться двома способами. Традиційний варіант - це спускання відпрацьованого мастила через зливну пробку знизу картера. Воно стікає під тиском власної ваги, спускається металева стружка, шлак. Також вдається оглянути днище автомобіля, виявити несправності. Другий метод простіший, вимагає використання спеціальної установки. Вона видаляє стару змащувальну речовину під вакуумом.
Автомобіль заводиться, щоб довести мастило до робочої температури. В такому стані речовина досягає в’язкості, потрібної для безперешкодного зливання. Дістається масляний щуп, до нього фіксують зливну трубку. Встановлюють таким чином, щоб вона дійшла до крайнього рівня. Заміна масла в двигуні відбувається спеціальною установкою, котра створює потрібний тиск. Для утворення вакууму передбачений ручний або електричний привід. В конструкції передбачений бак, в який зливається речовина. Залежно від стану елементів проводиться промивання системи. Далі заливають речовину до потрібного рівня, перевіряють його кількість, запускають мотор.
Заміна масла
В комплексі з заміною масла в дизельному двигуні міняють паливний фільтр. Його засмічення знижує продуктивність системи. Фільтрувальний елемент також має обмежений експлуатаційний ресурс 8000 - 10000 км. Тому заміна масла в двигуні у Львові відбувається разом з встановленням нового фільтру. Для забезпечення безперебійної роботи двигуна потрібно використовувати виключно якісну оригінальну сертифіковану речовину, яка підходить для конкретного автомобіля, уникати дешевих підробок, які не мають потрібних властивостей. Також важливо слідкувати за кількістю, відразу звертатися в сервіс, якщо різко зменшився його рівень.

Послуги, які можуть Вас зацікавити