м. Львів

Ремонт турбіни Львів

Комплексне обслуговування та ремонт автомобілів
Ремонт турбіни

Ремонт турбіни

Якщо вчасно не провести ремонт турбіни, тоді падає потужність двигуна. Щоб самостійно визначити, коли потрібно звертатися в сервіс, розглянемо принцип дії приладу та причини його несправностей. Турбокомпрессор забезпечує подачу великих потоків повітря в циліндри мотора. Роторний механізм починає працювати за рахунок згорання паливної суміші в камері та продуктів, які утворюються в результаті. Він забезпечує нагнітання атмосферного повітря. Охолоджує повітряні маси інтеркулер.

7 причин, які призводять до ремонту турбіни

 1. Потрапляння стороннього предмета у крильчатку турбокомпресора.
 2. Недостатня кількість масла в робочій ванні, яка призводить до сухого обертання механізму.
 3. Природній знос елементів в процесі постійної експлуатації автомобіля.
 4. Неправильна робота паливної апаратури.
 5. Порушення герметичності, забруднення повітряно-мастильного фільтру.
 6. Погана якість паливної суміші.
 7. Потрапляння в систему абразивних частинок.
Ремонт турбіни Львів
На потребу в ремонті турбокомпресора вказує поява сторонніх звуків в роботі двигуна. Найчастіше свист виникає при запуску холодного двигуна в зимовий період. Чорний або синюватий колір диму з вихлопної труби також свідчить про поломку турбіни. У випадку пошкоджень механізму потужність авто падає і збільшується витрата масла та палива.

Як перевірити турбіну? Майстер підключає манометр і по тиску визначає, наскільки добре працює турбокомпресор. Відхилення від норм вказаних у технічній документації авто є приводом провести демонтаж деталі та її комплексний огляд всередині. Самостійно зрозуміти, що турбіна зламана можна по кольору диму з вихлопної труби. Але ця ознака може свідчити також про проблеми в самому двигуні. Характерна ознака несправності саме турбіни свист під капотом.

Вартість ремонту турбіни

Діагностика турбіни
800 грн.
Замовити послугу
Ремонт турбіни
Від 3000 грн.
Замовити послугу
Демонтаж турбінии
Від 1800 грн.
Замовити послугу

Як відбувається ремонт турбокомпресора?

 • Діагностика та виявлення причин несправностей.
 • Демонтаж елемента, розбирання.
 • Заміна усіх пошкоджених деталей.
 • Збірка, балансування, перевірка та монтаж на авто.
Діагностика проводиться комплексна: візуальний огляд, тестовий заїзд, перевірка комп’ютерними датчиками. Залежно від моделі авто зняття механізму з авто та його розбирання може зайняти кілька годин. Корпус, равлики, компресорна частина очищаються з допомогою піскоструйного апарату. Для відновлення зношених елементів використовується токарний, фрезерний станки. Балансування картриджів відбувається на спеціальних стендах.
Ремонт турбін Львів
Якщо турбіна видає характерний звук виття, то найчастіше її потрібно міняти повністю. До частих поломок можна віднести несправності патрубків, які подають масло. В результаті може виникнути перевищення кількості мастила або його нестача. Якщо виявити цей дефект вчасно і встановити нові елементи, то турбіна працюватиме в звичному режимі. Якщо ламається електронний блок управління, компресор також прийдеться міняти повністю. При пошкодженні крильчатки потрібно також прибрати частинки старої деталі, які потрапляють в магістраль і можуть пошкодити інші елементи.

Що робити, щоб турбіна не ламалася?

 • Вчасно проводити заміну повітряних фільтрів.
 • Використовувати тільки якісне масло та паливо.
 • Перевіряти величину тиску надування.
 • Прогрівати двигун перед поїздкою.
 • Давати мотору охолонути 3 хвилини після тривалого руху.
Скільки коштує ремонт турбіни? Вартість залежить від стану пошкоджень. Якщо потрібно поміняти крильчатку, шестерні ціна буде меншою. Повна заміна потрібна, коли турбіна сильно пошкоджена і ремонт неможливий. Така робота буде найбільш дорого вартісною.

Послуги, які можуть Вас зацікавити