Капітальний ремонт двигуна Львів

Комплексне обслуговування та ремонт автомобілів
м. Львів
Капітальний ремонт двигуна

Капітальний ремонт двигуна

Капітальний ремонт двигуна Львів - комплекс заходів, в процесі якого проводиться повне розбирання конструкції та доведення всіх елементів майже до заводського стану. Реставрації піддається блок циліндрів, система, яка подає паливо, масло та охолоджувальну речовину в мотор. Капремонт двигуна обов'язковий, якщо знижується потужність, компресія.

Коли потрібен капітальний ремонт двигуна?

Капітальний ремонт двигуна
Капітальний ремонт двигуна потрібен при таких ознаках;
  • стук в кривошипно-шатунному механізмі;
  • зменшення тиску масла і поява відповідного сигналу на панелі приладів;
  • збільшення витрати масла.
Будь-який сторонній звук в моторі та підвищення використання робочих речовин потребують негайної діагностики. Якщо вчасно відреагувати, то може і не знадобиться капітальний ремонт мотору. Капітальний ремонт двигуна потрібен через зношування поршневих кілець.Підшипники ковзання, вкладиші колінчастого валу мотору можуть зношуватися з часом. Пошкодження клапанів, прокладки головки блоку циліндрів мотору призводить до зниження компресії. Витрата масла може збільшуватися через втрату еластичності ковпачків газорозподільного механізму або через закорковування маслом кілець поршня. В результаті єдиним виходом є капітальний ремонт двигуна.

Вартість капітального ремону двигуна

Діагностика двигуна
Від 300 грн.
Замовити послугу
Капітальний ремонт двигуна
Від 13000 грн.
Замовити послугу
Заміна двигуна
Від 7000 грн.
Замовити послугу

Процес капітального ремонту двигуна


Капремонт двигуна у Львові розпочинається з демонтажу з автомобіля. Проводиться повне розбирання мотору і чищення всіх елементів окремо. Далі визначається ступінь пошкодження деталей мотору. Капітальний ремонт двигуна не обходиться без порівняння стану елементів з даними вказаними в технічній документації. На третьому етапі майстер шукає дефекти:
  • перевіряє наявність тріщин на блоці мотору;
  • заміряє зазори;
  • проводить дефектовку колінчастого валу двигуна;
  • вимірює геометрію всіх рухомих елементів і порівнює отримані показники з заводськими.
На четвертому етапі ремонтується головка блоку циліндрів. Видаляється нагар, ремонтуються всі тріщини. Залежно від стану циліндрів змінюють або ремонтують втулки, фаски сідел клапанів. Встановлюють нові ковпачки. Замінюють або реставрують розподільний вал, клапани та штовхачі.
На п'ятому етапі ремонту реставрують блок циліндрів. Спочатку його розточують, піддають абразивній обробці. Проводять монтаж нових гільз. Реставруються усі тріщини. Після відновлення циліндрів ремонтують колінчастий вал. Двигун збирають і встановлюють на автомобіль. Капремонт двигуна завершується регулюванням обертів на холостому ходу. Встановлюється рівень токсинів у вихлопних газах, запалювання. Найкраще показує, як пройшов капітальний ремонт - тестовий заїзд.
Після виконання всіх робіт надається офіційна гарантія.
Кап ремонт двигуна
Капітальний ремонт двигуна забезпечує безперебійну тривалу роботу циліндрів та всіх елементів мотору лише в тому випадку, якщо використані оригінальні деталі. Вони мають мати офіційну гарантію. В середньому майстри дають гарантію на капітальний ремонт 20-40 тисяч пробігу. Використання якісних деталей циліндрів, дозволить забезпечити безперебійну роботу мотору на довгий термін. Також важливе є точне реставрування циліндрів та інших елементів мотору майстрами. Капітальний ремонт потребує використання якісних матеріалів та спеціального обладнання.

Послуги, які можуть Вас зацікавити