м. Львів

Діагностика форсунок Львів

Комплексне обслуговування та ремонт автомобілів
Діагностика форсунок

Діагностика форсунок

Періодична діагностика форсунок потрібна не залежно при наявності видимих ознак пошкоджень. Вчасна оцінка стану елементів дозволить уникнути серйозних несправностей. Паливні форсунки встановлюють на дизельні та бензинові двигуни. Незалежно від типу, перевірка форсунок має загальні принципи, яких дотримуються для отримання точного результату.

Самостійна діагностика деталей

Діагностика дизельних форсунок обов’язкова, якщо елементи вичерпали свій експлуатаційний ресурс. Деталі розраховані на пробіг авто 150 000 км. Експлуатаційний ресурс знижується через неякісне паливо. На несправності форсунок та необхідність діагностики вказують проблеми при запуску авто. Деталь засмічена, пошкоджена, чути шум під час роботи двигуна. Автомобіль з великими зусиллями набирає потрібну швидкість. Чути стук з глушителя. Збільшуються витрати палива, а з вихлопної труби виходить чорний дим.
Найпростіше визначити справність елементів таким методом діагностики:

 • на холостому ходу довести двигун до того показника, який дозволяє почути шум;
 • послабити по черзі гайки;
 • відключення несправної деталі ніяк не вплине на роботу мотору.
Якщо чути стук в цій системі, можливо потрібно замінити прокладку. Така несправність виникає навіть після встановлення нової запчастини. Щоб діагностувати проблему, послабити контакти. Якщо після відключення стук зник, значить проблема дійсно в цьому елементі. Якщо не поступає паливо причин може бути кілька:
 • засмічення фільтра;
 • пошкодження помпи;
 • протікання палива;
 • засмічення трубок.
Діагностика форсунок Львів
Діагностика форсунок потрібна, якщо є протікання робочої речовини. Щоб виявити дефект, відкручують деталь з гнізда, протирають, натирають крейдою і встановлюють назад. Якщо елемент потемнів, значить втратив еластичність ущільнювач.

Вартість діагностики форсунок

Демонтаж/монтаж форсунок
Від 500 грн.
Замовити послугу
Діагностика форсунок
200 грн.
Замовити послугу
Ремонт форсунок
Від 500 грн.
Замовити послугу

Професійна діагностика

Для отримання точних результатів в автосервісі використовують максиметр. Це елемент з пружиною і шкалою. Дозволяє визначити тиск палива. Також використовують інший метод перевірки форсунок. Контрольна справна запчастина використовується під час тестування на заведеному моторі. Демонтуються деталі та паливний привід. На вільний штуцер встановлюється трійник, а роботу ДВС налаштовують так, щоб паливо йшло на одну лінію. Монтують на трійник обидві запчастини, включають декомпресійний механізм. Якщо вприскування відбувається на обох деталях однаково, значить цей елемент справний.
Діагностика дизельних форсунок в автосервісі проводиться з використанням спеціального стенда. Спеціальне обладнання дозволяє визначити контрольні показники в робочих умовах, зчитує інформацію і надає точні дані про несправності. Для кожного виробника розроблені спеціальні тест-плани, за якими проводиться діагностика форсунок. Уся процедура відбувається по такому алгоритму:
 • монтаж деталі на стенд;
 • підключення паливного шланга;
 • під’єднання електронного датчика;
 • встановлення тест-плану для конкретної моделі;
 • проходження тестування.
Перевірка форсунок Львів
Найпростіше використовувати для цієї роботи автоматичні стенди, які не потребують участі оператора. Тільки використання спеціального обладнання у Львові дозволить провести ефективний ремонт. Комп’ютерна перевірка форсунок не допоможе у випадку з несправністю цього елемента паливної системи. Не варто самостійно робити ремонт. Звертайтеся в сервіс при перших ознаках несправності та для профілактики. Вчасна діагностика дизельних форсунок дозволить зекономити на ремонті.

Послуги, які можуть Вас зацікавити