м. Львів
Діагностика авто

Діагностика авто Львів

Комплексне обслуговування та ремонт автомобілів

Діагностика авто

Діагностика авто - це комплекс заходів для забезпечення справності машини, визначення причини та точного місця поломки. Перевірка обов'язкова під час проведення ремонту. Складається з кількох етапів. Спочатку майстер оцінює стан авто, визначає наявність стороннього шуму під час роботи обертових деталей. Далі проводиться комп'ютерна діагностика машини. До роз'єму підключаються датчики, які зчитують коди помилок. Комп'ютер визначає місце поломки, стан електроніки. Найточніша діагностика - ручна. Майстер повністю розбирає вузол і визначає справність внутрішніх елементів, наскільки зношенні розхідні матеріали та рухомі частини. В комплексі перевірка авто включає тестовий заїзд, комп'ютерну перевірку і оцінку стану елементів після розбирання вузла.

Як відбувається діагностика автомобіля?


Діагностика машини проводиться з використанням різних методів. Стан двигуна і трансмісії авто оцінюється методом виділення тепла під час згорання. Зношення шатунів, підшипників оцінюється наявністю люфтів, зазорів. Легкий хід також є однією з ознак природного зношення деталей. Стандартно діагностика авто Львів включає такі етапи:
 • виявлення показника, який дозволяє виявити пошкодження деталі, вузла або системи;
 • проведення замірів;
 • порівняння отриманих даних з вказаними в технічній документації;
 • розрахунок експлуатаційного ресурсу деталі.
Діагностика авто львів
Діагностика машини включає перевірку справності усіх основних вузлів і систем. При цьому оцінюється зношення окремих елементів та деталей, які мають певний термін використання. В гальмівній системі це диски, колодки. Також перевіряється герметичність гальмівної магістралі. Перевіряються циліндри, ручник. Оцінюється кількість і стан гальмівна рідина.
В кермовій системі перевіряється стан кермових тяг і наконечників. Найчастіше діагностика авто потрібна через несправності ходової частини. Вона найбільше страждає від неякісного дорожнього полотна та має велику кількість рухомих деталей. В ходовій частині перевіряють амортизатори, пружини, сайлентблоки, шарові опори, втулки, підшипники. Оцінюється стан гуми на колесах, дисків. Перевіряється тиск в колесах. В трансмісії авто оцінюється стан півосей, карданів, хрестовин, пильників.

Вартість діагностики автомобіля

Діагностика стану робочих і технічних рідин
100 грн.
Діагностика гальмівної системи
150 грн.
Перевірка компресії в циліндрах двигуна
Від 400 грн.

Комплексна діагностика машини

Діагностика авто проводиться не тільки через появу видимих симптомів несправностей та порушення нормального функціонування. Перевіряти авто потрібно згідно з технічною документації з певною періодичністю. В умовах постійного використання авто перевірка потрібна мінімум один раз в рік. Її обов'язково проводити перед покупкою автомобіля, тривалою поїздкою. В авто є розхідні матеріали, які мають обмежений експлуатаційний ресурс.
Перевірка допомагає оцінити їх стан та вчасно замінити. Також в процесі перевіряється кількість та щільність технічних речовин. Перевіряють не тільки масло у двигуні, але й охолоджувальну, гальмівну речовину, масло в редукторі, гідропідсилювачі, коробці передач.
Комплексна перевірка включає оцінку справності:
 • паливної системи;
 • кондиціонера;
 • ходової;
 • роботи двигуна;
 • гальмівної системи;
 • зчеплення;
 • електроніки.
Діагностика автомобіля
Одним з етапів є комп'ютерна діагностика машини, яка дозволяє оцінити стан електроніки, усіх систем, які мають електронне управління. Зчитування кодів помилок дозволяє виявити поломку, розшифрувати дані бортового комп'ютера. Програмне забезпечення перепрошиває систему та усуває коди. Комплексний підхід в який входить комп'ютерна, ручна діагностика авто дозволяє підтримувати справність, задовільний стан машини та уникати дорогого ремонту основних вузлів.

Послуги, які можуть Вас зацікавити