м. Львів

Чіп-тюнінг Львів

Комплексне обслуговування та ремонт автомобілів
Чіп-тюнінг

Чіп-тюнінг

Сучасний чіп-тюнінг - це перепрограмування параметрів двигуна та покращення його роботи. Залежно від моделі можна отримати на 10-20 % більше потужності, зменшення витрат палива на 15-20 %, збільшується обертовий момент. Автомобіль краще розганяється, добре працює навіть при включеному кондиціонері. Збільшення потужності можливе завдяки тому, що виробник встановлює на авто програму, яка має середні параметри. Таке рішення виправдане через високі вимоги до екологічності та для зменшення вартості. В сервісі спеціальним обладнанням досягають максимально можливих показників. Для цього потрібне спеціальне програмне забезпечення, тому чіп-тюнінг роблять виключно в автосервісі.

Які переваги дає чіп-тюнінг двигуна?


Збільшення потужності не єдина перевага перепрограмування двигуна. При пересуванні в спокійному режимі знижується використання палива. Крім потужності покращуються усі показники роботи мотору. Крім цього чіп-тюнінг дозволяє вирішити інші практичні завдання, пов’язані з програмним забезпеченням автомобіля:
  • відключення клапана ЕГР;
  • усунення помилок після видалення каталізатора;
  • вимкнення сажневого фільтра;
  • регулювання роботи мотору після монтажу ГБО;
  • коригування функціонування на холостому ході;
  • регулювання режиму включення кондиціонера;
  • зміна алгоритмів CVT, АКПП.
Чип тюнинг Львів
Професійний чіп-тюнінг можливий для турбінованних, дизельних, бензинових двигунів. Автомобілі з турбіною мають кращий потенціал для покращення параметрів. Найкращі результати отримують у тому випадку, якщо виробник значно занизив показники для дотримання екологічних норм. Це один з мінусів чіпування. Двигун, який працює на максимальній потужності, викидає в атмосферу значно більше шкідливих речовин. В Україні менше регулюються екологічні норми ніж у Європі, тому коли автомобіль перетинає кордон, його цілком можна перепрошити, щоб досягти максимального показника. Чіп-тюнінг в такому випадку дозволить в комплексі усунути усі проблеми, котрі погіршують роботу двигуна. Адже забруднення сажневого фільтра, клапана ЕГР призводять до дорогого ремонту, тому простіше та дешевше їх видалити і відключити.

Вартість чип тюнингу

Чип тюнинг двигуна
Від 2800 грн.
Замовити послугу
Чип тюнинг АКПП
Від 2800 грн.
Замовити послугу
Stage 1-3
Від 2800 грн.
Замовити послугу

Як відбувається чіп-тюнінг двигуна?

Перепрошивка повинна відбуватися лише в умовах сервісу. Не варто самостійно намагатися змінити налаштування. Недостатньо просто залити нову програму. Замість покращення, погіршується робота двигуна, що призведе до зниження ресурсу, передчасного ремонту. Чіпування відбувається в кілька етапів. Спочатку майстер зчитує програму, яка встановлена на автомобілі. Потім вносить зміни, залежно від особливостей конкретної моделі. Тільки після цього встановлює нову програму. Правильний чіп-тюнінг в такому випадку дозволяє змінити додаткові налаштування, відключити фільтри, клапани. Тільки після цього вдасться досягти бажаних параметрів без зменшення ресурсу мотору.
Чіп тюнінг Львів
Для отримання бажаного результату чіп-тюнінг проводять з використанням виключно оригінальної прошивки від виробника. Вона дозволяє максимально витиснути з двигуна потужність та змінити параметри таким чином, щоб ця зміна ніяк не вплинула на моторесурс. Кустарні прошивки, яких багато у вільному доступі змінюють параметри без урахування особливостей конкретного авто. В результаті уже через 1000 км може вийти з ладу двигун, АКПП, або будь-яка інша частина автомобіля. Тому чіп-тюнінг у Львові роблять після огляду та вивчення усіх параметрів. Якщо виробник уже заклав у програму максимальні параметри двигуна, то перепрошивка не дасть високого результату.

Послуги, які можуть Вас зацікавити