м. Львів

Заміна рульової тяги Львів

Комплексне обслуговування та ремонт автомобілів
Заміна рульової тяги

Заміна рульової тяги

Своєчасна заміна рульової тяги потрібна через зношення елементів, появу іржі, пошкодження деталей через неправильну експлуатацію. Ця система повинна постійно перевірятися, щоб вчасно усунути навіть найменші неполадки. Будь-які пошкодження можуть призвести до порушення керування під час руху авто. Така ситуація небезпечна. Реагувати потрібно, коли з’явиться вібрація, труднощі під час поворотів рульового колеса, збільшення кермового люфту, порушення траєкторії при пересуванні по прямій лінії.

Коли потрібна заміна рульової тяги?

Заміна вузла потрібна при виникненні несправностей різних деталей конструкції:

 • шарніри, які розташовані на кінцях деталі, можуть пошкоджуватися через зношення втулки, конуса, різьби;
 • може послаблюватися гайка шплінта, що призводить до порушення управління;
 • пильники та чохли шарніру можуть порватися, що призводить до потрапляння бруду в середину механізму, його передчасне зношення;
 • корозія, механічні пошкодження втулок.
Заміна рульової тяги
Як тільки з’являються симптоми, нехарактерний шум, потрібно звернутися в сервіс. В першу чергу перевіряється стан кермових наконечників, хомутів, шарнірних чохлів. Заміна рульової тяги відбувається з використанням оригінальних деталей, або аналогів. В сервісі допоможуть вибрати комплект відповідно до моделі авто та бюджету. При виборі враховується серійний номер заводського елементу, його технічні параметри. Тоді новий вузол буде легко встановлювався та довго працював без потреби в ремонті.

Вартість заміни рульової тяги

Діагностика рульового керування
200 грн.
Замовити послугу
Заміна рульової тяги
300 грн.
Замовити послугу

Алгоритм робіт

В автосервісі розділяють заміну поперечної, поздовжньої рульової тяги та пальців. Всі запчастини змащуються, чистяться від забруднень, що дозволяє попередити несправності. Після того, як проведена заміна рульової тяги регулюють розвал сходження. В процесі оцінюється стан усіх деталей та елементів, які пов’язані з рульовою тягою, щоб уникнути поломок після закінчення усіх робіт. Заміна у всіх автомобілях має схожий алгоритм, також враховуються особливості конкретної моделі.
Стандартна схема встановлення поперечної деталі виглядає так:
 • машину фіксують на домкраті;
 • знімають колесо;
 • випресовують наконечник, палець;
 • відкрутити гайку ;
 • зрушити пластину та витягнути механізм;
 • зафіксувати тягу, затягнути, встановити новий наконечник;
 • встановити запчастини.
Заміна рульових тяг Львів
Заміна рульової тяги поздовжнього типу також розпочинається з фіксації автомобіля на домкраті, встановленні підпорок. Далі відбувається демонтаж переднього колеса, пальцевої гайки, пальця, пильника. Встановлюють новий елемент. Фіксують всі елементи у зворотному порядку. Найпростіше міняти пальці рульової частини. Щоб відкрити до них доступ потрібно демонтувати переднє колесо. Для вилучення пальців використовують спеціальний інструмент. Монтуються нові елементи, встановлюються назад колеса. Заміна рульової тяги у Львові потребує використання спеціальних інструментів та достатнього рівня навичок. Будь-яка помилка може призвести до складнощів управління. Після успішного ремонту рульової деталі важливо слідкувати за станом елементів, мінімум 1-2 рази в році проводити технічне обслуговування. Так вдасться виявити пошкодження до появи серйозних несправностей.

Послуги, які можуть Вас зацікавити