Послуги автоелектрика Львів

Комплексне обслуговування та ремонт автомобілів
м. Львів
Послуги автоелектрика

Послуги автоелектрика

При виникненні несправностей в електричній системі авто потрібні послуги автоелектрика Львів. Електрика забезпечує запуск двигуна та безперебійну роботу автомобіля. Без електричних елементів не обходиться функціонування освітлення, фар, габаритних вогнів та стоп-сигналів. Електроживлення потрібне для роботи склопідіймач, кондиціонерів, аудіо системи. Будь-яке, навіть незначне порушення ускладнить функціонування автомобіля. Тому потрібно вчасно реагувати на виникнення перших ознак несправностей електрики. Проводити комп’ютерну діагностику авто кожного року. Несправності електрики легше попередити, ніж потім усувати. Послуги автоелектрика у сервісі дозволяють виявити та усунути неполадки незалежно від їх характеру та складності.

Коли потрібен ремонт електрики?

Зламана електрика перешкоджає нормальній роботі бортової системи, генератора та іншого навісного обладнання, проводки. В результаті ускладнюється експлуатація автомобіля в безпечних умовах. Послуги автоелектрика у Львові потрібні в таких ситуаціях:

  • складно завести автомобіль через несправності акумулятора або стартера;
  • пошкодження електрики, проводки, що призводить до несправності датчиків, які є на панелі управління;
  • зміна яскравості та поява тьмяного світла фар.
Послуги автоелектрика львів ціни
Послуги автоелектрика потрібні, якщо засвітилися індикатори помилок на панелі управління. Будь-які проблеми з запуском автомобіля можуть свідчити про пошкодження електрики, а не двигуна або іншої системи. Щоб точно визначити, де саме виникла проблема проводиться діагностика з допомогою програмного забезпечення. Спеціальний сканер знаходить та відображає помилки, допомагає автоелектрику визначити причину їх появи. Послуги автоелектрика обов’язкові при появі будь-яких ознак несправності електроніки автомобіля.

Вартість послуг автоелектрика

Година роботи електрика
600 грн.
Замовити послугу
Ремонт електропроводки
600 грн/год.
Замовити послугу
Ремонт електронних систем
600 грн/год.
Замовити послугу

Які послуги автоелектрика надають в автосервісі?

В автосервісі можна отримати такі послуги автоелектрика:
  • ремонт та діагностика проводки, пошук обривів та коротких замикань, перевірка та заміна при необхідності реле, проводів;
  • установка сигналізації, блоку управління та датчиків руху, укладання електричної проводки, налаштування брелоків;
  • встановлення парктроніків передніх і задніх, усіх необхідних елементів системи, датчиків, дисплеїв;
  • заміна оптики в фарах, встановлення нових ксенонових елементів освітлення;
  • ремонт електричних приладів автомобіля, електронних блоків, генераторів, стартерів;
  • скидання помилок на бортовому комп’ютері, перепрошивка електронних систем.
Послуги автоелектрика
Послуги автоелектрика включають усі роботи, пов’язані з електрикою автомобіля. Усувати такі несправності набагато складніше, ніж несправності будь-яких інших деталей.

Навіть найменша помилка призведе не тільки до порушення функціонування, але й зниження рівня безпеки під час руху. Послуги автоелектрика у професійному салоні дозволяють забезпечити безперебійну роботу автомобіля після ремонту. В автосервісі є
необхідне обладнання для відновлення електрики. Послуги автоелектрика у Львові потрібні не тільки, коли несправність вже виникла, але й для профілактики, періодичної перевірки усіх електричних елементів автомобіля.

Послуги, які можуть Вас зацікавити