Ремонт компресора кондиціонера у Львові

Комплексне обслуговування та ремонт автомобілів
м. Львів
Ремонт компресора кондиціонера

Ремонт компресора кондиціонера

Частіше за все ремонт компресора кондиціонера потрібен через несправність поршня. Це основний елемент конструкції приладу. Саме він змушує стискатися охолоджувальну речовину в камері, цим самим забезпечує проходження по системі. Поршневі компресори можуть мати кілька робочих елементів з різним направленням. Ще один тип кондиціонерів - це роторно-лопатеві. Вони мають ротор, лопаті, котрі затягують охолоджувальну речовину з однієї сторони, а з іншої штовхають під тиском, заставляють рухатися по магістралі.

Причини ремонту компресора кондиціонера

Ремонт автомобільних компресорів потрібен, коли чути сторонні звуки. Складно розуміти, що стук, гул чутний саме через несправність кліматичного обладнання. Цьому заважає гул двигуна. Тому основний елемент кондиціонера ламається, відновити його справність складно та дорого. Часто причиною несправності є пошкодження муфти. Після вмикання вона має війти в зчеплення зі шківом. Не чути характерного клацання? Значить зламана саме ця деталь. Муфта пошкоджується через перегрівання приладу. Висока температура призводить до плавлення проводів котушки. Муфта зношується в процесі експлуатації. В обох ситуаціях виправдана заміна цієї деталі.
Ремонт компресора кондиціонера Львів
Ремонт компресора кондиціонера у Львові потрібен через засмічення. Якщо причина в розгерметизації, то усувають її затягуванням спеціальної речовини. Для усунення засмічення, прилад повністю розбирають, чистять, використовують рем комплект. Причиною порушення роботи кондиціонера стає засмічення магістральних трубок. Їх також прочищають або міняють при необхідності.
Шум при вмиканні кондиціонера виникає через падіння тиску, причиною цьому явищу може стати компресор, а для усунення проводять його дефектування, ремонт. Порушення герметичності з’являється через послаблення кріплення трубопроводу, пошкодження сальника. Постійне підтікання призведете до корозії на валу компресора.

Вартість ремонту компресора кондиціонера

Демонтаж/монтаж компрессора кондиционера
Від 600 грн.
Замовити послугу
Ремонт компрессора кондиционера
Від 800 грн.
Замовити послугу

Як відбувається ремонт автомобільних компресорів?


Найсерйозніша несправність - це заклинення поршня. Зламана деталь пошкоджує циліндри, клапани, тому для відновлення роботи, ремонт компресора кондиціонера включає повну заміну елементу. У випадку пошкодження підшипника шківа, його можна замінити. Для цього роботи проводять по такому алгоритму:

  • зняття колеса зі сторони де розташовуй прилад;
  • демонтаж болтів;
  • зняття гайки, яка фіксує притискний диск муфти;
  • демонтаж кільця, яке утримує підшипник, шків;
  • зняття підшипника;
  • монтаж нового елемента.
Ремонт компрессора кондиціонера
Ремонт компресора кондиціонера може включати встановлення нової муфти. Оскільки деталь недорога, не потрібно її відновлювати, можна використати нову запчастину. Також перевіряється герметичність трубопроводу. Пошкодження можуть виникнути в металічних деталях, які пошкоджуються через корозію. Гумові ущільнювачі втрачають еластичність. В результаті на окремих елементах з’являються сліди протікання. Майстер ретельно перевіряє справність усіх трубок, міняє пошкоджені ділянки. Також систему промивають спеціальною речовиною. Промивання проводять, поки не почне витікати прозора речовина. Продувають, видаляють залишки речовини та вологи. Змащують всі елементи спеціальним маслом. Перевіряється кількість фреону та проводиться його дозаправляння при необхідності. Ремонт завершується перевіркою роботи приладу.

Послуги, які можуть Вас зацікавити