м. Львів

Ремонт та сервіс Ауді у Львові

Комплексне обслуговування та ремонт автомобілів
Ауді сервіс

Ауді сервіс

Багато власників німецьких авто шукають інформацію по запиту «Ауді сервіс Львів». Важливо звертатися в компанію не тільки, коли проблема виникла, а проводити профілактичне технічне обслуговування. Періодичний сервіс включає перевірку електрообладнання, ходової, стану технічних речовин та заміну розхідних матеріалів з обмеженим експлуатаційним ресурсом. Залежно від пробігу в переліку може бути до 50 пунктів.

Перелік робіт при технічному обслуговуванні Ауді у Львові


 • Заміна масла та масляного фільтра не пізніше 10-15 тисяч км пробігу.
 • Контроль рівня та стану речовини для охолодження та від замерзання.
 • Перевірка тиску в колесах та запасній шині.
 • Оцінка стану протектора шин.
 • Перевірка кількості гальмівної рідини.
 • Діагностика гальмівних колодок - зусилля на передніх і задніх осях.
 • Контрольний огляд стану акумулятора.
 • Діагностика освітлювальних та сигнальних приладів.
Ауді сервіс Львів
В автомобілі Ауді є розхідні матеріали, які мають обмежений експлуатаційний ресурс. У Львові поміняти їх можна в сервісі. Новий фільтр в салоні потрібен кожні 15 000 км. Паливний фільтр міняють разом з маслом кожні 10 000 км пробігу. Якщо Ауді з’їдає більше моторного масла і міняти його потрібно швидше, то слід продіагностувати двигун. Збільшення розходу моторного мастила є симптомом поломки. Контролювати рівень масла в двигуні потрібно самостійно кожного місяця і звертатися в сервіс при різкій зміні його кількості або стану.

Свічки запалювання виконують свою функцію 40 000 км пробігу. Ремінь ГРМ потребує заміни через 60 000 - 100 000 км пробігу. Масляний і повітряний фільтри міняють раз в 1-2 роки. Масло в коробці передач потрібно міняти кожні 40 000 - 60 000 км пробігу. В сервісі у Львові майстри визначать термін заміни залежно від конкретної моделі Ауді. Стан гальмівної рідини перевіряється кожен раз, коли проводиться заміна моторного мастила. Повна заміна цієї робочої речовини потрібна через 60 000 км пробігу. Рідину в гідропідсилювачі міняють що 80 000 км пробігу.

Регламент проведення сервісу Ауді визначається згідно з рекомендаціями виробника автомобілів. Конкретні цифри є в технічній документації, на яку потрібно орієнтуватися. Але майстри у Львові рекомендують враховувати фактичний стан авто, його пробіг і контролювати стан вузлів постійно, не чекаючи поки настане час заміни. Проводити сервіс потрібно кожного року. Бажано діагностувати авто при сезонній заміні шин та підготовці до сезону.

Які послуги надає сервіс Ауді у Львові?

Якщо уважніше ставитися до авто, часто бувати в сервісі для профілактичного огляду та при найменших ознаках несправності, то можна уникнути більшості серйозних поломок. У випадку, коли проблема вже сталася відновити функціонування Ауді можна незалежно від характеру поломки. Марка Ауді відома, оригінальні деталі знайти нескладно. Сервіс у Львові проводить комп’ютерну діагностику, яка дозволяє отримати дані про стан електронних систем. Проводиться тестовий заїзд, візуальний огляд. Залежно від стану автомобіля в сервісі проводять ремонт:

 • двигуна;
 • трансмісії;
 • коробки передач;
 • кермового управління;
 • електрообладнання;
 • паливної системи.

Автомобілі Ауді має електронну систему з мінімум 70 блоків. Через технологічну складність та чутливість то умов роботи, поломки часто виникають саме в цій системі. При неякісному дорожньому полотні, яке часто трапляється у Львові, через паливо і масло з домішками проблема з мотором може виникнути через 60 000 - 70 000 км пробігу. Руйнується верхнє покриття циліндрів. При поломці колісних датчиків може відімкнутися ABS. Якісний сервіс дозволить уникнути частих несправностей та забезпечити тривалу роботу машини без поломок.