Ремонт та сервіс Сітроен у Львові

Комплексне обслуговування та ремонт автомобілів
Сітроен сервіс
м. Львів

Сітроен сервіс

Технічний Сітроен сервіс Львів потрібен для забезпечення справності авто, контролю стану всіх систем, розхідних матеріалів, технічних речовин. Термін обслуговування вказує виробник в технічній документації. Також при встановлені дати сервісу враховуються умови експлуатації. Перевіряти та ремонтувати зношені елементи, міняти технічні речовини потрібно не рідше одного разу в рік.

Типи Сітроен сервісу

Сервісне обслуговування обов’язково потрібне перед продажем авто або його покупкою. Повну перевірку та ремонт проводять перед тривалими поїздками. В цю категорію входить повний сервіс автомобіля, ремонт зі збереженням гарантії виробника. Технічне обслуговування обов’язкове мінімум через 10 - 15 тисяч кілометрів, в ідеалі під час сезонної заміни шин на колесах, щоб підготувати машину до нових умов.
Сервісний ремонт Citroen включає такі послуги:
  • балансування коліс, регулювання розвал-сходження;
  • контроль та регулювання кермового управління;
  • перевірка трансмісії;
  • заміна фільтрів в салоні, паливного, масляного;
  • контроль запалювання;
  • чистка інжектора;
  • заправка і промивання кондиціонера;
  • заміна масла в коробці передач;
  • контроль та відновлення двигуна;
  • шиномонтаж та зберігання шин.
Сітроен сервіс Львів
Для отримання точної інформації про стан Сітроен використовують комп’ютерну діагностику. До діагностичного роз’єму підключають датчики й зчитують інформацію, щоб отримати дані про стан основних вузлів. Коди помилок розшифровують і на основі цієї інформації проводиться подальший ремонт. Комп’ютерна діагностика потрібна, коли на бортовому комп’ютері з’явилися помилки, потрібно оновити прошивку після ремонту окремих вузлів. Автомобіль Citroen має складну електронну систему, яка потребує точного вивчення та вчасного усунення несправностей.

Коли потрібен ремонт Сitroen?


Сітроен сервіс дозволяє контролювати стан автомобіля та попереджати його несправності, міняти розхідні матеріали, які мають обмежений експлуатаційний ресурс. Однією з обов’язкових робіт є заміна масла, яку проводять кожні 10 000 км пробігу. Також в комплексі міняють фільтри. Під час сервісу перевіряються системи в салоні автомобіля: робота фар, сигналів, бортового комп’ютера. Перевіряється двигун, ходова частина, виявляються протікання технічних речовин.

Сітроен сервіс проводять з урахуванням несправностей, характерних саме для цієї марки автомобілів. Паливна система автомобіля розроблена для дотримання екологічної безпеки та зменшення викидів у навколишнє середовище. Такі технологічні рішення підвищують продуктивність силового агрегату та паливної системи, а також дозволяють швидко зменшити витрати палива. Але через велику кількість домішок в паливі, система вприскування страждає найбільше і часто виходить з ладу. В таку випадку ремонт Citroen може включати чистку форсунок.

Сітроен сервіс Львів
Марка Сітроен не розрахована на погані дороги, тому підвіска теж належить до слабких місць автомобіля. Гальмівну систему та ходову частину потрібно комплексно перевіряти та ремонтувати вже через 60-70 тисяч кілометрів пробігу. Електрообладнання - складний механізм, який управляє всіма частинами, тому Сітроен сервіс часто потребує діагностики та усунення несправностей. Попри ці складнощі, автомобілі Сітроен мають попит у Львові. В професійному сервісі їх обслуговування дозволить уникнути більшості характерних несправностей та забезпечити тривале використання автомобіля без ремонту.