м. Львів

Ремонт та сервіс Фольксваген у Львові

Комплексне обслуговування та ремонт автомобілів
Фольксваген сервіс

Фольксваген сервіс

Автомобільний сервіс у Львові надає послуги з ремонту, технічного обслуговування автомобілів Фольксваген. Для цієї марки авто є чітка регламентація проведення певних робіт. Інспекційний сервіс потрібен1 раз в два роки або не пізніше 30 000 км пробігу. Періодично потрібно міняти масло, фільтр та інші розхідні матеріали. В цей список входять усі робочі речовини, ремінь ГРМ, свічки запалювання.

Інспекційний сервіс Фольксваген

Згідно з регламенту німецького виробника кожного року автомобіль має проходити комплексну перевірку всіх систем. Також є чітко встановлений термін заміни розхідних елементів та робочих речовин. Міняти салонний фільтр кожні 15 000 км пробігу або раз в рік. В автомобілях Фольксваген кожні 30 000 км або 2 роки проводиться заміна:

  • повітряного фільтра;
  • свічок запалювання на бензинових моторах;
  • паливного фільтра дизельних моторів.
Фольксваген сервіс Львів
Привід ременю та масло в коробці передач міняються раз 3 роки. Їх максимальний експлуатаційний ресурс 60 000 км. Зубчастий ремінь в приводі ГРМ та натяжний ролик витримує 120 000 км. Сажевий фільтр міняють через 180 000 км, але перевіряють кожні 30 000 км. Кожні 3 роки міняється масло в муфті повного приводу.

Міняти масло в моторі потрібно кожні 15 000 км пробігу. Виробник Фольксваген дозволяє використовувати мастильні речовини тільки з доступом Volkswagen AG. Крім цього кожні 2 роки міняти гальмівну рідину. Невчасна заміна може призвести до того, що при різкій зупинці руху авто можуть з’являтися парові пробки в гідравліці гальмівної системи. Гальмівні колодки міняють кожні 30-40 тисяч кілометрів. Максимальний їх ресурс - 60 тисяч км. Якщо ви любите їздити швидко і різко армувати, то проблеми з гальмами виникають через 15 000 км.
У автомобілів Фольксваген про інспекційний сервіс нагадує індикація на панелі управління. Тому після всіх робіт потрібно обнулити лічильник. Якщо ви виконуєте роботи у Львові в автосервісі, тоді проблем з цією маніпуляцією не виникає.

Ремонт Фольксваген в сервісі у Львові

Вчасний інспекційний сервіс дозволяє уникнути більшості непередбачуваних поломок. Але стан авто залежить від якості палива, дороги, стилю водіння, віку. Тому періодично може виникати потреба в ремонті:

  • двигуна;
  • коробки передач;
  • ходової частини;
  • паливної системи;
  • кермового управління;
  • електроніки.

Щоб визначити, де саме виникла проблема в сервісі проводять комп’ютерну діагностику, яка виявляє дефекти електроніки. Візуальний огляд та тестовий заїзд також входять к комплекс перевірки. Але оцінити стан деталей дозволяє лише повний демонтаж.

Проводити всі інспекційний сервіс, ремонт Фольксваген у Львові необов’язково в офіційного дилера. Співпраця з представником бренду буде дорожчою. У неофіційному автосервісі використовують технологічну інформацію виробника з усіма рекомендаціями, мають усе відповідне обладнання. Встановлюють не тільки оригінальні деталі, але с сертифіковані аналоги, що дозволяє знизити кінцеву вартість робіт. Пропонують офіційну гарантію на всі роботи та встановлені нові деталі.