Ремонт та сервіс Форд у Львові

Комплексне обслуговування та ремонт автомобілів
Форд сервіс
Марки авто
м. Львів

Форд сервіс

Професійний Форд сервіс дозволяє підтримувати справність авто незалежно від умов експлуатації та року випуску. Сервісне обслуговування з перевіркою всіх систем обов’язкове мінімум раз в рік. Така процедура дозволяє уникнути екстреного ремонту та насолоджуватися всіма перевагами цієї марки. Адже для автомобілів Ford характерна сучасна система безпеки, дизайн, місткий багажних, потужний і економний двигун, якісне фарбування і антикорозійна обробка. Крім цього автомобілі реалізуються за доступними цінами.

Сервіс автомобілів Форд

Форд сервіс включає перевірку всіх систем автомобіля. В першу чергу оглядають ходову частину, моторний відсік, перевіряють стан моторної оливи та його кількість, роботу електричного обладнання. Обов’язково міняють моторне мастило кожні 10 000 км пробігу. Разом з маслом міняють паливний та масляний фільтр, фільтрувальний елемент в салоні автомобіля. Крім цих речовин та деталей періодичної заміни потребує ремінь ГРМ, масло в коробці передач, гальмівна речовина. В середньому їх заміна потрібна кожні 60 000 км. Зчеплення та гальмівні диски також належать до розхідників. У них більш тривалий експлуатаційний ресурс, який може скорочуватися через інтенсивну експлуатацію, екстремальний стиль водіння.

Форд сервіс проводять кожні 10 000 - 20 000 км пробігу. Регламент сервісного обслуговування визначає виробник, але потрібно враховувати як часто використовують автомобіль, та в яких умовах він працює. Головні фактори, які пришвидшують зношення деталей та втрату властивостей робочими речовинами є погана якість палива, неякісне дорожнє полотно, відсутність планового ТО. Домішки в паливі негативно впливають на паливну систему через накопичення на внутрішніх стінках форсунок, клапанів. Така ситуація призводить до порушення роботи паливної системи.
Негайний ремонт Форд потрібен при появі таких ознак:
 • сторонній звук в будь-якій частині автомобіля;
 • висвітлення помилки на екрані;
 • залишки робочих речовин;
 • зниження потужності, проблеми з запуском двигуна;
 • збільшення витрати палива і масла;
 • складнощі з управлінням;
 • зміна кольору вихлопних газів;
 • поява запаху пального в салоні автомобіля.
Форд сервіс Львів
Самостійно визначити, що саме зламалося складно. Тому обов’язково звертатися в сервіс, де навіть по характеру звуків можуть виявити несправність. Форд сервіс передбачає проведення комп’ютерної діагностики для виявлення місця неполадок. Автомобіль оглядають, розбирають та ремонтують пошкоджений вузол. Для відновлення використовують оригінальні запчастини або сертифіковані аналоги, а на всі роботи надається офіційна гарантія 1 рік.

Ремонт Форд

Несправності можуть виникати в основних системах:
 • двигуні;
 • кермовому управлінні;
 • коробці передач;
 • гальмівній системі;
 • електроніці.
Форд не має особливих несправностей, які характерні саме для цієї марки. Тому головною причиною його ремонту є неправильна експлуатація, невчасний сервіс та вік. До найчастіших маніпуляцій, які проводять з цими машинами, відносять діагностику двигуна, заміну ременя ГРМ, зчеплення, масла в коробці передач. Коли в сажовому фільтрі накопичується нагар, то його повністю видаляють. Це може стосуватися і клапана ЕГР, який теж перестає нормально функціонувати через нагар. Форд сервіс може включати ремонт двигуна і кермової рейки, але лише після вичерпання моторесурсу. При нормальному періодичному сервісі мотор не буде турбувати власника. Частіше може знадобитися ремонт ходової частини.
Форд сервіс Львів