Комплексне обслуговування та ремонт автомобілів
м. Львів

Ремонт та сервіс Опель у Львові

Опель сервіс

Автосервіс з сервісу та ремонту Opel у Львові

Opel – німецький виробник авто, заснований в 1862. Компанія починала свою діяльність як виробник швейних машин, а в 1899 році випустила свій перший автомобіль. Opel – один з найстаріших виробників машин у світі, і за свою історію компанія випустила на ринок безліч популярних моделей, таких як Kadett, Corsa, Astra, Vectra, Insignia та Zafira.
Особливістю автомобілів Opel є їхня доступність, надійність і комфорт. Opel користуються популярністю як у Європі, так і в інших країнах світу. За свою історію компанія випустила понад 100 мільйонів авто.
Цікаво, що
 • Opel – один з перших виробників, який почав використовувати в своїх авто дизельні двигуни.
 • Opel – один з перших виробників, який почав випускати автомобілі з турбонаддувом.
 • Opel – один з перших виробників, який почав випускати авто з гібридними двигунами.
 • Opel – один з найуспішніших виробників авто у спорті. Opel неодноразово вигравали гонки Формули-1, чемпіонат світу з ралі та інші змагання.

Опель сервіс Львів

Технічне обслуговування – це комплекс робіт, які проводяться з метою підтримки автомобіля в робочому стані та запобігання його передчасному зношуванню.
Автосервіс Львів пропонує широкий спектр послуг з сервісного обслуговування Opel. Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини та масла, а також досвідчені фахівці, які якісно виконають всі необхідні ремонтні роботи.

Технічне обслуговування включає в себе наступні роботи:
 • Заміна моторного масла та масляного фільтра
 • Заміна повітряного фільтра
 • Заміна фільтра салону
 • Заміна гальмівної рідини
 • Заміна свічок запалювання
 • Діагностика ходової частини
 • Діагностика рульового управління
 • Діагностика гальмівної системи
 • Діагностика кондиціонера
 • Діагностика електрообладнання
Періодичність сервіс Опель визначається в залежності від пробігу автомобіля та умов його експлуатації. Зазвичай технічне обслуговування проводиться кожні 15 000-20 000 кілометрів пробігу або один раз на рік, в залежності від того, що настане раніше.
Рекомендуємо проводити сервісне обслуговування Opel в нашій СТО, адже ми маємо великий досвід роботи з маркою Опель.

Роботи по ремонту Опель

Опель – це надійні автівки, але, як і будь-який інший автомобіль, вони потребують регулярного сервісу та ремонту. Найбільш часті поломки Opel при зверненні на Опель сервіс:

Проблеми з двигуном: найчастішими проблемами з двигуном автомобілів Опель є проблеми з ГРМ, паливною системою та системою охолодження.
Проблеми з ходовою частиною: найчастішими проблемами з ходовою частиною Опель є проблеми з амортизаторами, сайлентблоками та ступичними підшипниками.
Проблеми з електрообладнанням: найчастішими проблемами з електрообладнанням автомобілів Опель є проблеми з генератором, стартером та освітлювальною системою.
Заміна гальмівних колодок

Ці проблеми можуть виникнути з різних причин, але найчастіше вони пов'язані з неякісним обслуговуванням, використанням неякісних запчастин або несвоєчасним ремонтом. Щоб уникнути цих проблем, важливо регулярно проводити технічне обслуговування авто, використовувати тільки якісні запчастини та обладнання, а також вчасно ремонтувати всі виявлені несправності.

Чому варто обрати нас?

Автосервіс Львів пропонує послуги з ремонту та сервісу Опель. У нас працюють досвідчені фахівці, які використовують тільки якісні запчастини та обладнання.

Ми пропонуємо такі переваги нашим клієнтам:

Ми спеціалізуємося на ремонті Опель, тому ми добре знаємо цю марку автомобілів і можемо швидко і якісно усунути будь-які несправності.
Ми використовуємо тільки якісні запчастини та обладнання, тому ми можемо гарантувати якість проведених робіт.
Ремонт Opel здійснюється під відеонаглядом задля вашої впевненості у якості нашої роботи.
Ми пропонуємо доступні ціни на ремонт і сервіс Опель.
Ми працюємо з 9:00 до 19:00, тому ви можете відвідати нас у зручний для вас час.
У нас діє попередній запис на СТО на зручний для вас час
Якщо у вас є Опель, то ми рекомендуємо вам відвідати наш автосервіс. Ми гарантуємо, що ви будете задоволені якістю наших послуг.


Зателефонуйте нам або заповніть форму на нашому сайті, щоб записатися на технічне обслуговування чи ремонт на сервіс Опель у Львові.