Ремонт та сервіс Рено у Львові

Комплексне обслуговування та ремонт автомобілів
Рено сервіс
м. Львів

Рено сервіс

Періодичний Рено сервіс включає перевірку основних систем автомобіля, заміну технічних речовин та ремонт при необхідності. Якщо автомобіль знаходиться на гарантії, виробник встановлює певний термін проходження перевірки, який не можна ігнорувати. Відсутність пройденого сервісного обслуговування не може стати причиною відмови в гарантії. Але у випадку будь-якої несправності офіційний дилер виробника може відмовити в гарантійному ремонті. Вчасне обслуговування допомагає уникнути непередбачуваних ситуацій. Якщо ви кожного року перевіряєте Рено, тоді ризик зупинитися посеред дороги зводиться до мінімуму.

Які роботи входять в Рено сервіс?

Коли проходити Рено сервіс вказує виробник. В середньому перевірка потрібна кожного року або через 10 000 - 15 000 км пробігу. В перелік робіт входить заміна масла, паливного, масляного та салонного фільтрів. Крім цього перевіряють ходову частину, стан свічок запалювання, акумулятора та всього обладнання, яке є під капотом. Якщо потрібно проводять комп’ютерну діагностику. Програма зчитує помилки та розшифровує їх. Програмне забезпечення перепрошиває систему, видалити окремі елементи з управління.
Рено сервіс зберігає первісний стан та вигляд автомобіля. Перевірка допомагає вчасно виявити проблеми в певних частинах автомобіля та усунути їх ще до виникнення серйозної несправності. Сервісні роботи потрібні для забезпечення комфорту та безпеки пасажирів та водія. Не зважаючи на якість деталей, під впливом зовнішніх факторів, поганої якості палива та доріг, експлуатаційний ресурс всіх деталей зменшується. Тому сервісне обслуговування є обов’язковим.

До частих несправностей Renault належать проблеми з ходовою частиною, яка найбільше страждає через погані дороги у Львові. У більш сучасних моделей встановлена система вприскування палива, яка відповідає європейським нормам екологічної безпеки. З нею можуть виникнути проблеми через неякісне українське паливо. Тоді в комплекс сервісних послуг додають промивання форсунок.
Рено сервіс Львів

Як проводять ремонт Рено?

Рено сервіс та усунення будь-яких несправностей розпочинається з діагностики. Проводять візуальний огляд проблемного місця, тестовий заїзд, комп’ютерну діагностику. Звертатися в сервіс потрібно відразу, як тільки ви почуєте нехарактерні звуки в будь-якій частині авто.
Рено сервіс Львів
Рено сервіс та усунення будь-яких несправностей розпочинається з діагностики. Проводять візуальний огляд проблемного місця, тестовий заїзд, комп’ютерну діагностику. Звертатися в сервіс потрібно відразу, як тільки ви почуєте нехарактерні звуки в будь-якій частині авто. До ознак несправностей також відносять:
  • підвищену витрату масла;
  • перегрівання двигуна;
  • проблеми з запуском та роботою мотору;
  • складнощі з управлінням;
  • зміна кольору вихлопних газів.
Діагностика дозволяє точно виявити, де саме виникнула проблема. Далі майстер розбирає вузол, міняє та реставрує деталі. На всі нові запчастини та виконані роботи в автосервісі у Львові надається офіційна гарантія 1 рік. Після відновлення вузол збирають і тестують. Рено сервіс відбувається з використанням спеціального обладнання, стендів для перевірки та ремонту деталей, підйомників. У автосервісі є всі потрібні комплекти запчастин. Компанія може запропонувати встановити оригінали або сертифіковані аналоги, якщо вам важливо зменшити вартість ремонту. В автосервісі завжди знають, які саме запчастини для Рено найкраще показали себе на практиці й при цьому мають доступну вартість. Звичайні сервісні роботи без повноцінного ремонту зазвичай займають кілька годин і можуть бути проведені в день звернення. Якщо потрібно відремонтувати котрусь з частин авто, то весь процес може зайняти до 2-х днів з урахуванням часу, який потрібен на доставку нових деталей.