Ремонт та сервіс Шкода у Львові

Комплексне обслуговування та ремонт автомобілів
Шкода сервіс
Марки авто
м. Львів

Шкода сервіс

Регламентний Шкода сервіс проводять з урахуванням особливостей конкретної моделі. Також під час визначення термінів враховуються умови експлуатації. В середньому сервісне обслуговування потрібне кожні 10 000 - 15 000 км пробігу. Ігнорувати його не варто, адже відсутність даних про проходження ТО в документації може стати причиною відмови в ремонті автомобіля, який знаходиться на гарантії. Сервісне обслуговування включає заміну моторного мастила, повітряного, салонного та масляного фільтрів. Перевіряється кількість масла в АКПП. Міняються свічки запалювання. Перевіряється стан ходової частини, кузова, електричних приладів, усього підкапотного простору. Якщо дотримуватися рекомендацій спеціалістів та вчасно проводити сервісне обслуговування, то автомобіль Skoda буде виконувати свою функцію тривалий час без ремонту.

Ремонт Skoda

Чеську марку Шкода характеризують надійність, довговічність, екологічність. Але не зважаючи на всі позитивні якості, важливо вчасно перевіряти автомобіль і усувати всі невеликі несправності, щоб уникнути більш складних. Потреба в частковому або капітальному ремонті Skoda може виникнути в будь-якій частині:
 • двигун;
 • коробка передач;
 • трансмісія;
 • кермове управління;
 • гальмівна система;
 • електричне обладнання.
Шкода сервіс Львів
На несправність вказує підвищення витрати палива та моторного мастила, нехарактерні звуки під час роботи, проблеми з запуском двигуна, зміна кольору газів. Ці ознаки не дозволяють точно визначити де саме сталася несправність, а лише є причиною звернення в автосервіс. Шкода сервіс точно визначить місце пошкодження з допомогою комп’ютерного забезпечення, візуального огляду та тестового заїзду. Частковий або повний ремонт зламаного механізму з встановленням нових деталей відновить нормальну роботу автомобіля. На всі нові запчастини та виконані роботи автосервіс надає гарантію 1 рік.

Сервісне обслуговування Шкода

Шкода сервіс потрібен через складні умови експлуатації автомобілів у Львові. Україна належить до країн з високим рівнем запиленості навколишнього середовища. Дорожнє полотно не всюди має належну якість. У паливі можуть бути різні домішки. Усі ці фактори зменшують термін експлуатації авто. Швидше зношуються фільтри, осад накопичується в форсунках, клапанах. Проблеми з паливною системою належать до частих причин звернення в автосервіс, адже європейські автомобілі не розраховані на українські реалії.

Шкода сервіс Львів
Сервісне обслуговування Шкода включає перевірку стану кузова та ходової частини. Машина фіксується на підйомнику і проводять огляд:
 • кермового наконечника;
 • шарових опор;
 • підшипників;
 • колодок, дисків гальмівної системи;
 • амортизаторів;
 • пружин.
В процесі сервісного обслуговування Skoda перевіряють стан та кількість усіх технічних речовин та міняють їх при необхідності. Усувають всі невеликі несправності, які вдалося виявити в процесі огляду. Додатково для діагностики можуть використати комп’ютер, щоб пересвідчитися у справності всіх систем. Порядок та кількість робіт визначають залежно від стану автомобіля, року випуску. Після завершення сервісного обслуговування відповідні дані заносять в технічну документацію автомобіля. Ця інформація потрібна для подальших сервісів. Також під час проведення обслуговування використовують спеціальні карти сервісу, розроблені для кожної конкретної моделі.