Ремонт та сервіс Тойота у Львові

Комплексне обслуговування та ремонт автомобілів
Тойота сервіс
Марки авто
м. Львів

Тойота сервіс

Професійний Тойота сервіс Львів потрібен кожні 15 000 км. Під час перевірки оглядають кузов, ходову частину, перевіряють справність електричного обладнання та проводять регламентну заміну моторної оливи, мастила в АКПП та рідини в гідропідсилювачі. Масло у двигуні міняють кожні 10-15 тисяч кілометрів, в інших механізмах рідше. Також під час сервісу встановлюють новий паливний, масляний та салонний фільтр. Якщо під час перевірки виявлені будь-які несправності, їх усувають. Періодичний сервіс допомагає уникнути серйозних несправностей автомобіля та дорогого ремонту Тойота.

Які роботи входять в Тойота сервіс?


Окрім заміни технічних речовин та розхідних матеріалів сервіс автомобілів Toyota може включати шиномонтаж. Заміна шин потрібна два рази в рік. В процесі відбувається розбирання, балансування та складання коліс. Автосервіс також може надавати послуги з сезонного зберігання шин. Ще однією важливою маніпуляцією для автомобілів є регулювання розвал-сходження, яке включає такі роботи:
 • перевірка тиску в колесах;
 • виправлення геометрії;
 • перевірка геометрії ходової частини;
 • налаштування кутів розвалу-сходження;
 • підкачування шин при необхідності.
Тойота сервіс Львів
Залежно від стану кузова може проводитися антикорозійна обробка, яка допомагає уникнути гниття та іржі під впливом зовнішніх факторів. Залежно від потреби на автомобіль встановлюють додаткове обладнання, паркувальні системи, ДВС, плівки та різноманітне навісне обладнання. Для підвищення комфорту можливе встановлення шумоізоляції.
Тойота сервіс включає регламентні роботи, термін виконання яких чітко прописаний в технічній документації. Сюди входить заміна масла і фільтрів, технічних речовин, ременя ГРМ, свічок запалювання. Крім цього залежно від інтенсивності експлуатації автомобіля може виникнути потреба замінити зчеплення та гальмівні колодки. Експлуатаційний ресурс усіх деталей, які потребують заміни з часом, вказує виробник. Але під час кожного огляду майстер оцінює їх стан і якщо вони зношуються швидше встановленого терміну, проводиться заміна.

Ремонт Тойота

Своєчасний Тойота сервіс допомагає уникнути серйозних несправностей, зменшує ризик передчасного зношення деталей, але не може повністю попередити поломки. Toyota може зламатися через неякісне паливо, яке впливає на всі внутрішні елементи. До найбільш небезпечних проблем належить перегрів двигуна. Неякісне масло та інші технічні речовини також знижують експлуатаційний ресурс агрегата.
Ремонт Тойота може стосуватися усіх основних частин автомобіля:
 • двигуна;
 • ходової частини;
 • кермового управління;
 • коробки передач;
 • системи охолодження;
 • електроніки.
Найбільш вразлива частина авто - ходова частина. Вона першою піддається навантаженню через погані дороги у Львові, екстремальне водіння. Тому її обов’язково перевіряють під час ТО. Двигун є однією з найбільш міцних і невразливих частин автомобіля. Але чим довше використовують автомобіль, тим більший ризик виникнення несправностей. Якщо пошкодження незначні, тоді достатньо реставрації. Мотор розбирають, оглядають циліндри та інші деталі, міняють розхідники та збирають. Капітальний ремонт і заміна силового агрегату можливий лише, якщо вичерпаний моторесурс. Коробка перед хоч і вважається виробниками авто не обслуговуваним вузлом, потребує заміни масла через 50-60 тисяч км пробігу. Так само потрібно слідкувати за станом і кількістю гальмівної рідини, охолоджувальної речовини. Тойота сервіс - запорука безпроблемного використання автомобіля та економії коштів на його обслуговані. Легше несправність попередити, ніж потім її ремонтувати.
Тойота сервіс Львів