Ремонт та сервіс Вольво у Львові

Комплексне обслуговування та ремонт автомобілів
Вольво сервіс
м. Львів

Вольво сервіс

Вольво сервіс потрібен для забезпечення справності автомобіля. Шведська марка Volvo один з еталонів якісного автомобільного виробництва. Але навіть найякісніші автомобілі потребують сервісного обслуговування. Сервіс проводять с певною періодичністю, яку визначає виробник. Але при цьому варто врахувати умови використання. Тому найкраще робити сервісне обслуговування кожного року або два рази на рік.

Як проводять Вольво сервіс?

Є стандартний сервіс, який обов’язково проводять через кожні 10 000 км пробігу. Він потрібен, щоб замінити масло у двигуні. Це основна маніпуляція, яка для забезпечення нормальної роботи. Але разом з заміною технічних речовин також роблять заміну паливного, масляного і салонного фільтрів. Ці процедури обов’язкові для забезпечення нормальної роботи паливної системи та комфорту в салоні авто. Ігнорувати їх не варто, інакше через певний час і так доведеться їхати в сервіс для заміни фільтрів.

Масло у двигуні - це не єдина робоча речовина, яку потрібно міняти. Масло в коробці передач, гідропідсилювачі, гальмівна рідина потребують контролю рівня і стану, заміни мінімум кожні 50-60 тисяч кілометрів пробігу. Якщо вчасно цього не зробити, то виникне потреба ремонтувати відповідні вузли. Вольво сервіс не обходиться без заміни ременя ГРМ, свічок запалювання. Регламент їх заміни вказаний в технічній документації.
Вольво сервіс Львів
Сервісне обслуговування включає заміну розхідників у яких вже вичерпаний термін експлуатації та перевірку інших систем. Оглядають ходову частину, моторний відділ, роботу електричних приладів. Якщо в процесі виявлені якісь несправності, зі згоди власника автомобіля їх усувають. Найчастіше проблема виникає з паливною системою. Засмічуються форсунки, клапан ЕКГ. Форсунки чистять, клапан ремонтують або видаляють повністю. У автомобіля Volvo, як і в інших європейських марок складна система вприскування, яка дозволяє зменшити викиди та слідувати нормам безпеки. Але такі новації не розраховані на неякісне паливо, швидко засмічуються і пошкоджуються.
Вольво сервіс не обходиться без комп’ютерної діагностика, яка дозволяє швидко виявити в якій саме системі виникла несправність. В автосервісі використовують ліцензоване програмне забезпечення та спеціальні датчики, які зчитують дані з бортового комп’ютера. Отримана інформація допомагає швидко усунути пошкодження. Програмне забезпечення також потрібне для зміни прошивки, відключення певних агрегатів.

Ремонт Вольво

Професійний Вольво сервіс допомагає уникнути несправностей. Але якщо ігнорувати періодичне обслуговування, то в будь-якій системі може виникнути проблема. В автосервісі легко відремонтують марку Вольво незалежно від року випуску та характеру пошкоджень. Для цього є все необхідне обладнання, оригінальні запчастини або сертифіковані аналоги.
Ремонт Вольво може включати відновлення:
  • силового агрегату;
  • ходової частини;
  • коробки передач;
  • кермового управління;
  • гальмівної системи;
  • електрообладнання.
Вольво сервіс Львів
Спочатку проводять комп’ютерну діагностику, візуальний огляд, тестовий заїзд. Далі потрібний вузол розбирають і в процесі усувають всі несправності. Якщо деталь не підлягає відновленню її міняють. Негайно звертатися в сервіс потрібно, якщо з’явилися сторонні звуки в будь-якій частині автомобіля, порушена нормальна робота двигуна, підвищується витрата палива, масла та інших розхідних речовин. Ці ознаки можуть свідчити про різні несправності, тому без сервісу не обійтися.